Polski Związek Orientacj Sportowej
Tereny zamknięte
Zawody Od Do Plik
Puchar Najmłodszych - sztafety 2018-02-01 2018-06-03 invoice_evisa.pdf
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 3 sztafeta klubowa 2018-02-01 2018-09-09 invoice_evisa.pdf
Grand Prix Polonia - Etap 3 2018-02-01 2018-08-12 invoice_evisa.pdf
XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 1 2018-02-01 2018-07-27 invoice_evisa.pdf
XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 2018-02-01 2018-07-28 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 1 - sztafeta sprinterska 2018-02-01 2018-06-10 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint 2018-02-01 2018-06-10 invoice_evisa.pdf
Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 2018-02-01 2018-06-01 invoice_evisa.pdf
Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny 2018-02-01 2018-06-02 invoice_evisa.pdf
Grand Prix Polonia - Etap 1 2018-02-01 2018-08-10 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Klubowe Mistrzostwa Polski - Etap 1 2018-02-01 2018-09-07 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 2018-02-01 2018-09-23 invoice_evisa.pdf
V Bukowa Cup - Etap 1 2018-02-01 2018-10-19 invoice_evisa.pdf
V Bukowa Cup - Etap 2 2018-02-01 2018-10-21 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 2018-02-01 2018-10-14 invoice_evisa.pdf
Puchar Warszawy - Etap 1 2018-02-01 2018-10-06 invoice_evisa.pdf
Puchar Warszawy - Etap 2 2018-02-01 2018-10-07 invoice_evisa.pdf
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle 2018-01-20 2018-04-15 invoice_evisa.pdf
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle 2018-01-20 2018-04-13 invoice_evisa.pdf
Puchar Wawelu - Etap 1 2018-01-01 2018-07-08 invoice_evisa.pdf
Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long 2018-01-01 2018-04-08 invoice_evisa.pdf
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bawor DominikBura ZuzannaBiałkowska AnetaCybula KrzysztofChułek AleksanderHałas KrzysztofKanarek KacperMikielski WitoldMiś NataliaNiedabała JakubPaciejewski PiotrPelc MaciejRosa AleksandraSpiliszewska RóżaSpiliszewska Róża (Miklis)Serafin KacperSkonieczny AndrzejWrześniak KrzysztofWelc DominikaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a