Polski Związek Orientacj Sportowej
STATYSTYKI
KLUBY
w rejestrze 157 w tym UKS: 87
Rok
ze składką
2011
58
2012
65
2013
57
2014
57
2015
61
2016
59
2017
58
2018
7
dolnośląskie
8
8
6
6
6
6
5
0
kujawsko-pomorskie
1
1
1
1
1
1
1
0
lubelskie
2
2
2
1
2
2
1
0
lubuskie
2
3
2
2
2
3
3
0
łódzkie
5
7
6
6
6
6
7
1
małopolskie
4
4
4
4
4
5
5
0
mazowieckie
11
10
10
10
11
10
10
2
opolskie
1
2
1
1
2
2
2
0
podkarpackie
1
1
1
1
1
1
2
0
podlaskie
3
2
2
2
2
2
1
0
pomorskie
4
6
5
5
5
6
6
0
śląskie
7
6
6
6
6
4
3
1
świętokrzyskie
0
0
0
0
0
0
0
0
warmińsko-mazurskie
1
2
2
2
2
2
2
2
wielkopolskie
4
6
6
6
6
6
6
0
zachodniopomorskie
3
3
3
4
5
3
4
1
ZAWODNICY
w rejestrze 4035
Rok
ze składką

kobiety
mężczyzni

zrzeszeni
indywidualni

do KM21
weterani
2011
1102

39.3%
60.7%

1079
23

851
251
2012
1133

41.3%
58.7%

1107
26

868
265
2013
1396

43.2%
56.8%

1363
33

1095
301
2014
1369

42.5%
57.5%

1344
25

1054
315
2015
1533

42.1%
57.9%

1449
84

1187
346
2016
1468

41.0%
59.0%

1400
68

1093
375
2017
1469

39.4%
60.6%

1428
41

1066
403
2018
131

35.9%
64.1%

126
5

63
68
ze składką bno
1094
1123
1380
1353
1519
1455
1466
130
ze składką rjno
265
263
500
564
703
696
873
77
ze składką nbno
327
340
594
700
800
762
874
79
ze składką trialo
0
1
779
966
1208
1197
1112
38
NOWI ZAWODNICY *niestety traktuje zmianę klubu jako nowego zawodnika
Rok
2011
2265
2012
267
2013
525
2014
283
2015
474
2016
431
2017
326
2018
13
KARTOGRAFOWIE
w rejestrze 147
Rok
ze składką
2011
18
2012
23
2013
34
2014
48
2015
57
2016
52
2017
60
2018
9
TRENERZY I INSTRUKTORZY
w rejestrze 107
Rok
ze składką
2012
50
2013
73
2014
63
2015
62
2016
62
2017
70
2018
11
SĘDZIOWIE
w rejestrze 1131
Rok
ze składką
2011
237
2012
248
2013
199
2014
159
2015
156
2016
176
2017
157
2018
23
BUDOWNICZOWIE TRAS
w rejestrze 288
Rok
ze składką
2011
43
2012
47
2013
40
2014
37
2015
41
2016
42
2017
55
2018
7
TOPOGRAFOWIE
w rejestrze 61
Rok
ze składką
2011
20
2012
27
2013
2
LICZBA STARTÓW W KALENDARZU ZAWODÓW
Rok
2011
172
2012
192
2013
156
2014
234
2015
148
2016
276
2017
303
2018
82
BnO
151
167
129
196
125
213
252
65
RJnO
17
22
21
26
15
59
28
14
NBnO
4
3
4
1
3
14
2
Trail-O
2
9
5
3
9
1
InO
2
1
POJEDYNCZYCH ZGŁOSZEŃ NA ZAWODY PRZEZ FORMULARZ
w sumie 64349
Rok
2011
4278
2012
5221
2013
10041
2014
8908
2015
6363
2016
8419
2017
11480
2018
1
POJEDYNCZYCH WPISÓW WYNIKÓW
w sumie 152131
Rok
2011
15923
2012
13006
2013
15341
2014
14207
2015
16740
2016
17730
2017
18752
MAPY
w rejestrze 2643
Rok
Liczba
2011
93
2012
94
2013
121
2014
161
2015
109
2016
136
2017
114
2018
4
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKonkol-Klimczak WiolettaKotkowiak BartoszKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWinczewska BeataWojciechowski KrzysztofWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŁupicka AgnieszkaŻyborska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies