Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0227 Patejko PrzemysławS-3 2004-10-05 Nr 58 1996-01-20
0249 Jończy DanielS-3 2001-03-18 Nr 63 1997-04-30
0251 Plich MarekS-1 2003-02-10 Nr 63 1997-04-30
0253 Wojtasik KazimierzS-3 2004-06-04 Nr 63 1997-04-30
0254 Bartczak JarosławS-4 1997-07-01 ekstern. 1997-07-01
0263 Zasowski AntoniS-3 2001-04-30 Nr 64 1997-11-16
0264 Zasowski PrzemysławS-4 1998-01-01 Nr 64 1997-11-16
0275 Morańda RomanS-2 2004-05-19 Nr 65 1997-12-07
0313 Kowalski LucjanS-4 2000-05-22 Nr 70 1998-11-15
0314 Lewczuk AndrzejS-3 2004-10-03 Nr 70 1998-11-15
0315 Mańka ZbigniewS-3 2010-03-01 Nr 70 1998-11-15
0337 Marcinkiewicz Kajzer MonikaS-3 2004-05-19 Nr 72 1999-12-05
0361 Wiercińska IrenaS-4 2000-12-17 Nr 74 2000-12-17
0365 Drągowski PiotrS-4 2000-07-22 Nr 72 1999-12-05
0367 Gronostaj EugeniuszS-3 2001-10-21 Nr 63 1997-04-30
0388 Szuryga HubertS-3 2010-03-01 Nr 70 1998-11-15
0410 Kijewski JacekS-4 2000-09-08 Nr 51 1994-01-22
0411 Deliński HenrykS-3 2001-09-17 Nr 75 2000-03-11
0427 Kryjomski JerzyS-4 2001-10-07 Nr 77 2001-10-07
0437 Papiewska JadwigaS-4 2001-10-07 Nr 77 2001-10-07
0446 Sochacki WitoldS-3 2006-05-31 Nr 77 2001-10-07
0468 Ostojski JerzyS-3 2004-11-21 Nr 78 2001-11-18
0475 Bargiel BeataS-4 2001-12-02 Nr 79 2001-12-02
0480 Drągowski MarekS-4 2001-12-02 Nr 79 2001-12-02
0570 Olech PrzemysławS-4 2004-02-08 Nr 84 2004-02-08
0596 Krzyśko MaciejS-3 2007-01-01 Nr 85 2004-04-25
0599 Nowak Barbara MariaS-3 2007-04-22 Nr 85 2004-04-25
0600 Sobiegraj MarekS-3 2007-01-01 Nr 85 2004-04-25
0608 Rydliński BartoszS-4 2004-01-27 Nr 79 2001-12-02
0614 Androsz KatarzynaS-3 2005-06-05 Nr 80 2002-02-17
0619 Kalsztein KarolS-4 2004-12-09 Nr 75 2000-03-11
0623 Bogulak AdamS-4 2005-02-13 Nr 01/05 2005-02-13
0653 Fastyn MarcinS-1 2012-05-21 Nr 3/05 2005-10-02
0698 Konstanciak AndrzejS-4
0745 Patejko PatrycjaS-4 2006-05-11 Nr 83 2003-12-06
0750 Majewski PiotrS-4 2006-05-03 Nr 83 2003-12-06
0752 Marchlik MałgorzataS-4 2006-11-16 Nr 83 2003-12-06
0781 Opanowicz DominikS-4 2005-04-13 Nr 84 2004-02-08
0820 Drągowska (Wysocka) MalwinaS-3 2008-10-06 Nr 71 1999-02-07
0850 Chmielecki PiotrS-3 2008-01-19 Nr 2/06 2006-06-25
0851 Wiercińska AnnaS-4 2006-06-25 Nr 2/06 2006-06-25
0856 Olas JacekS-3 2007-04-28 Nr 2/06 2006-06-25
0864 Charuba ŁukaszS-4 2008-03-06 Nr 2/06 2006-06-25
0867 Śliwczyńska IlonaS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0869 Mikielska DanutaS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0870 Mikielski MarekS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0876 Lubkiewicz TomaszS-4 2006-04-23 Nr 1/06 2006-04-23
0898 Mikielski DanielS-4 2008-02-28 Nr 1/06 2006-04-23
0899 Mikielski WitoldS-4 2006-07-18 Nr 1/06 2006-04-23
0911 Morawska IrenaS-3 2011-10-15 Nr 2/07 2007-03-11
poprzednie1[2]3następne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies