Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0962 Ziętek-Leśnicka MariaS-2 2010-06-29 Nr 33
0963 Leśnicki StanisławS-2 2011-06-29 Nr 33
0971 Piekarski RyszardS-4 2009-04-03 Nr 3/07 2008-03-16
0974 Prasał JakubS-4 2011-05-11 Nr 3/07 2008-03-16
0976 Wicha MałgorzataS-4 2009-12-26 Nr 3/07 2008-03-16
0984 Hajdas TomaszS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0985 Kluska WojciechS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0986 Kowalski KamilS-4 2011-06-11 Nr 1/08 2008-04-08
0991 Papke ArkadiuszS-4 2010-08-16 Nr 1/08 2008-04-08
0992 Płonka JacekS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
0999 Fijor WaldemarS-4 2008-04-08 Nr 1/08 2008-04-08
1003 Moranda GenowefaS-4 2008-03-15 Nr 3/07 2008-03-16
1012 Jarecki KrzysztofS-4 2008-12-14 Nr 3/08 2008-12-14
1022 Sikora WaldemarS-3 2012-09-01 Nr 3/08 2008-12-14
1025 Tarnowska IwonaS-4 2008-12-14 Nr 3/08 2008-12-14
1027 Życki WojciechS-3 2010-06-26 Nr 3/08 2008-12-14
1033 Kamecki HubertS-4 2008-11-30 Nr 2/08 2008-11-30
1035 Kruk PiotrS-4 2008-11-30 Nr 2/08 2008-11-30
1039 Leśnicki MarcinS-2 2011-05-13 Nr 2/08 2008-11-30
1041 Czerkawski WacławS-2 1987-02-12 Nr 4 1981-09-26
1060 Kasza IzabelaS-4 2012-05-11 Nr 1/10 2010-03-14
1089 Majasow KonstiantynS-1 2011-04-09
1093 Nitsch TomaszS-4 2012-11-02 x
1094 Sosenko ArletaS-5 2018-10-29 Nr 1/13 2013-11-11
1095 Sałahub-Mądra AgnieszkaS-5 2018-10-29 Nr 1/13 2013-11-11
1103 Mazan BartłomiejS-S 2016-03-23 Nr 1/13 2013-11-11
1104 Szeliga MałgorzataS-S 2015-04-03 Nr 1/13 2013-11-11
1106 Madej MateuszS-S 2016-08-12 Nr 1/13 2013-11-11
1111 Biederman PawełS-S 2016-03-31 Nr 1/13 2013-11-11
1112 Świerczyński HubertS-S 2016-03-23 Nr 1/13 2013-11-11
1117 Mądra MagdalenaS-5 2018-10-29 1/2016 2016-09-11
1118 Ciastek BogusławS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1119 Haptar ArturS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1120 Kula HubertS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1121 Petersburski RobertS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1122 Polec KrzysztofS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1126 Szulżycki KazimierzS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1129 Walicki RafałS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1131 Murawska EwaS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1132 Murawski PiotrS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1133 Murawska MartaS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1135 Galla BarbaraS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1137 Paterek HonorataS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1138 Pietrzak PatrykS-5 2018-10-29 1/2016 2016-09-11
1139 Galla JacekS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1140 Galla FranciszekS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1141 Galla KatarzynaS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
1142 Galla MarekS-S 2016-09-27 1/2016 2016-09-11
poprzednie12[3]
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies