Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0001 Dubisz MarekS-1 1979-05-31 1-nom. 1979-05-31
0007 Buchelt HenrykS-1 1997-02-22 2-nom. 1979-05-31
0015 Patejko TadeuszS-1 1986-02-08 2-nom. 1979-05-31
0016 Pietkiewicz WaldemarS-1 1998-05-25 2-nom. 1979-05-31
0019 Trzpil LechS-1 1986-02-08 2-nom. 1979-05-31
0020 Wysocki AndrzejS-1 1993-03-27 2-nom. 1979-05-31
0022 Porzycz AgataS-1 1994-03-12 Nr 01 1980-02-19
0024 Olech AndrzejS-1 1993-03-27 Nr 02 1981-02-22
0029 Motała MichałS-1 1994-03-12 Nr 03 1981-04-14
0031 Drągowska MarzenaS-2 1991-04-12 Nr 06 1981-12-06
0032 Drągowski RobertS-3 1985-01-19 Nr 06 1981-12-06
0033 Patejko BarbaraS-1 1994-03-12 Nr 06 1981-12-06
0035 Woźniak JanS-3 2008-01-27 Nr 06 1981-12-06
0038 Cegiełka JanS-1 1999-02-22 Nr 09 1983-12-04
0041 Morawski PawełS-2 1992-03-27 Nr 09 1983-12-04
0046 Wołowczyk MarekS-3 1986-02-08 Nr 10 1984-02-26
0047 Wójcik BeataS-2 1993-03-27 Nr 10 1984-02-26
0050 Dyzio WłodzimierzS-2 1992-03-27 Nr 12 1984-04-14
0052 Król BenedyktS-1 1997-12-13 Nr 12 1984-04-14
0058 Deptuła JerzyS-3 1994-03-12 Nr 15 1985-03-10
0064 Ożarski RomualdS-1 1992-03-27 nr (15) 1985-03-10
0066 Włodarczyk MichałS-1 1998-06-15 Nr 15 1985-03-10
0067 Krochmal AndrzejS-1 2001-05-14 Nr 16 1985-03-26
0075 Zdanowicz JanS-1 2004-06-04 Nr 18 1985-09-24
0076 Chachurski RyszardS-3 1993-03-27 Nr 19 1985-12-03
0088 Antonowicz JerzyS-1 1994-03-12 Nr 23 1986-09-27
0090 Wołowczyk MariolaS-3 1995-12-16 Nr 23 1986-09-27
0092 Ratajczak JerzyS-3 1988-04-09 Nr 25 1987-01-18
0097 Porzycz JerzyS-1 1993-03-27 Nr 27 1987-04-09
0099 Błachut IgorS-3 1995-12-16 Nr 28 1987-09-25
0105 Porzycz JanuszS-3 1993-03-27 Nr 31 1988-01-17
0106 Nowak z d. Socha BeataS-1 2012-08-26 Nr 31 1988-01-17
0110 Tarnowski MirosławS-1 2004-06-21 Nr 32 1988-04-11
0125 Nowak JacekS-3 2011-09-10 Nr 38 1991-02-17
0130 Tarnowska EwaS-1 2003-10-12 Nr 38 1991-02-17
0137 Parfianowicz JoannaS-3 1997-05-31 Nr 42 1992-05-17
0144 Płuciennik WaldemarS-3 1996-06-20 Nr 43 1992-05-29
0163 Nowak RemigiuszS-4 1993-05-08 Nr 48 1993-05-08
0165 Zieliński PawełS-4 1993-05-08 Nr 48 1993-05-08
0170 Koczko TomaszS-4 1993-11-21 Nr 50 1993-11-21
0175 Kmieciński JózefS-2 1998-03-30 Nr 51 1994-01-22
0179 Lendzioszek Paweł ArkadiuszS-4 1995-06-26 Nr 51 1994-01-22
0186 Szepelak JanS-1 2005-06-20 Nr 51 1994-01-22
0189 Wysocki StanisławS-3 1995-03-26 Nr 51 1994-01-22
0198 Peceniuk AdamS-2 1998-04-06 Nr 54 1994-08-26
0206 Lewandowski KrzysztofS-4 1995-06-03 Nr 55 1995-06-03
0211 Wierciński PiotrS-2 2001-10-29 Nr 55 1985-06-03
0212 Szczypiński WojciechS-3 2000-03-05 Nr 55 1995-06-30
0218 Szmidtka WiesławS-3 1998-08-05 Nr 57 1995-11-26
0227 Patejko PrzemysławS-3 2004-10-05 Nr 58 1996-01-20
[1]23następne
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bator GrażynaaCzoch MariuszDytman BożenaDrab NataliaGumowski SzymonKarnia-Biskupska AnnaLandowska AnetaSotniczuk CezaryZawada ZuzannaZdzieszyńska MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies