Polski Związek Orientacj Sportowej
SĘDZIOWIE
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
0001 Dubisz MarekS-1 1979-05-31 1-nom. 1979-05-31
0007 Buchelt HenrykS-1 1997-02-22 2-nom. 1979-05-31
0015 Patejko TadeuszS-1 1986-02-08 2-nom. 1979-05-31
0016 Pietkiewicz WaldemarS-1 1998-05-25 2-nom. 1979-05-31
0019 Trzpil LechS-1 1986-02-08 2-nom. 1979-05-31
0020 Wysocki AndrzejS-1 1993-03-27 2-nom. 1979-05-31
0022 Porzycz AgataS-1 1994-03-12 Nr 01 1980-02-19
0024 Olech AndrzejS-1 1993-03-27 Nr 02 1981-02-22
0029 Motała MichałS-1 1994-03-12 Nr 03 1981-04-14
0031 Drągowska MarzenaS-2 1991-04-12 Nr 06 1981-12-06
0032 Drągowski RobertS-3 1985-01-19 Nr 06 1981-12-06
0033 Patejko BarbaraS-1 1994-03-12 Nr 06 1981-12-06
0035 Woźniak JanS-3 2008-01-27 Nr 06 1981-12-06
0038 Cegiełka JanS-1 1999-02-22 Nr 09 1983-12-04
0041 Morawski PawełS-2 1992-03-27 Nr 09 1983-12-04
0046 Wołowczyk MarekS-3 1986-02-08 Nr 10 1984-02-26
0047 Wójcik BeataS-2 1993-03-27 Nr 10 1984-02-26
0050 Dyzio WłodzimierzS-2 1992-03-27 Nr 12 1984-04-14
0052 Król BenedyktS-1 1997-12-13 Nr 12 1984-04-14
0058 Deptuła JerzyS-3 1994-03-12 Nr 15 1985-03-10
0066 Włodarczyk MichałS-1 1998-06-15 Nr 15 1985-03-10
0067 Krochmal AndrzejS-1 2001-05-14 Nr 16 1985-03-26
0075 Zdanowicz JanS-1 2004-06-04 Nr 18 1985-09-24
0076 Chachurski RyszardS-3 1993-03-27 Nr 19 1985-12-03
0088 Antonowicz JerzyS-1 1994-03-12 Nr 23 1986-09-27
0090 Wołowczyk MariolaS-3 1995-12-16 Nr 23 1986-09-27
0092 Ratajczak JerzyS-3 1988-04-09 Nr 25 1987-01-18
0097 Porzycz JerzyS-1 1993-03-27 Nr 27 1987-04-09
0099 Błachut IgorS-3 1995-12-16 Nr 28 1987-09-25
0105 Porzycz JanuszS-3 1993-03-27 Nr 31 1988-01-17
0106 Nowak z d. Socha BeataS-1 2012-08-26 Nr 31 1988-01-17
0110 Tarnowski MirosławS-1 2004-06-21 Nr 32 1988-04-11
0125 Nowak JacekS-3 2011-09-10 Nr 38 1991-02-17
0130 Tarnowska EwaS-1 2003-10-12 Nr 38 1991-02-17
0137 Parfianowicz JoannaS-3 1997-05-31 Nr 42 1992-05-17
0144 Płuciennik WaldemarS-3 1996-06-20 Nr 43 1992-05-29
0163 Nowak RemigiuszS-4 1993-05-08 Nr 48 1993-05-08
0165 Zieliński PawełS-4 1993-05-08 Nr 48 1993-05-08
0170 Koczko TomaszS-4 1993-11-21 Nr 50 1993-11-21
0175 Kmieciński JózefS-2 1998-03-30 Nr 51 1994-01-22
0179 Lendzioszek Paweł ArkadiuszS-4 1995-06-26 Nr 51 1994-01-22
0186 Szepelak JanS-1 2005-06-20 Nr 51 1994-01-22
0189 Wysocki StanisławS-3 1995-03-26 Nr 51 1994-01-22
0198 Peceniuk AdamS-2 1998-04-06 Nr 54 1994-08-26
0206 Lewandowski KrzysztofS-4 1995-06-03 Nr 55 1995-06-03
0211 Wierciński PiotrS-2 2001-10-29 Nr 55 1985-06-03
0212 Szczypiński WojciechS-3 2000-03-05 Nr 55 1995-06-30
0218 Szmidtka WiesławS-3 1998-08-05 Nr 57 1995-11-26
0227 Patejko PrzemysławS-3 2004-10-05 Nr 58 1996-01-20
0251 Plich MarekS-1 2003-02-10 Nr 63 1997-04-30
[1]23następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Banialis AmeliaFilipczak FilipGolonka KarolinaGaj KarolinaKruk ZuzannaMaca MateuszMazurczyk AlinaPrzygodzki ArkadiuszPowichrowski PatrykPajor SylwiaRichert AnnaStrymecka NikolaSurma DagmaraTomaszewska MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies