Polski Związek Orientacj Sportowej
IV OOM termin: 14-17.07.1998
K-16 klasyk
Kozal Aneta 83Śląsk Wrocław 48:02
Zasowska Justyna 82MOS Wejherowo 52:16
Strzelczyk Karolina 82Śląsk Wrocław 54:55
K-16 krótki
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 25:42
Bator Ewelina 82Wawel Kraków 28:43
Zasowska Justyna 82MOS Wejherowo 31:11
K-JM sztafety
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 110:50
Ślusarczyk Joanna 84
Bator Ewelina 82
Trojecka Marta 83Przyszłość Warszawa 113:20
Kosińska Dorota 84
Ruszczak Marta 83
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 117:54
Kozal Aneta 83
Strzelczyk Karolina 82
M-16 klasyk
Kaczmarek Tomasz 82Oleśniczanka 45:26
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 47:08
Teresiński Jarosław 82Oleśniczanka 50:59
M-16 krótki
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 24:26
Teresiński Jarosław 82Oleśniczanka 24:28
Kaczmarek Tomasz 82Oleśniczanka 25:51
M-JM sztafety
Syc Piotr 82Oleśniczanka 113:27
Kaczmarek Tomasz 82
Teresiński Jarosław 82
Wąsik Jacek Śląsk Wrocław 116:19
Krawczyk Maciej 83
Kowalski Wojciech 82
Leyko Łukasz 82Wawel Kraków 123:21
Kubarek Marcin 82
Jałocha Robert 82
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Czaja BartoszCłapka PawełFilipiak RadosławGłuszkiewicz MałgorzataJózefowicz ArkadiuszMokros ZuznannaMielko ZuzannaPaluszek NataliaRozmus DominikTerlecka JoannaWójnowicz PiotrZając DawidŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies