Polski Związek Orientacj Sportowej
IV OOM termin: 14-17.07.1998
K-16 klasyk
Kozal Aneta 83Śląsk Wrocław 48:02
Zasowska Justyna 82MOS Wejherowo 52:16
Strzelczyk Karolina 82Śląsk Wrocław 54:55
K-16 krótki
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 25:42
Bator Ewelina 82Wawel Kraków 28:43
Zasowska Justyna 82MOS Wejherowo 31:11
K-JM sztafety
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 110:50
Ślusarczyk Joanna 84
Bator Ewelina 82
Trojecka Marta 83Przyszłość Warszawa 113:20
Kosińska Dorota 84
Ruszczak Marta 83
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 117:54
Kozal Aneta 83
Strzelczyk Karolina 82
M-16 klasyk
Kaczmarek Tomasz 82Oleśniczanka 45:26
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 47:08
Teresiński Jarosław 82Oleśniczanka 50:59
M-16 krótki
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 24:26
Teresiński Jarosław 82Oleśniczanka 24:28
Kaczmarek Tomasz 82Oleśniczanka 25:51
M-JM sztafety
Syc Piotr 82Oleśniczanka 113:27
Kaczmarek Tomasz 82
Teresiński Jarosław 82
Wąsik Jacek Śląsk Wrocław 116:19
Krawczyk Maciej 83
Kowalski Wojciech 82
Leyko Łukasz 82Wawel Kraków 123:21
Kubarek Marcin 82
Jałocha Robert 82
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies