Polski Związek Orientacj Sportowej
XX MP w Sztafetowym BnO termin: 14.09.1997
K
Dasal Natalia 78Śląsk Wrocław 125:14
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 132:46
Krzystanek Aldona 78
Bączek Barbara 72
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 141:47
Wołowczyk Mariola 68
Kamińska Jolanta 78
K-JM
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 117:03
Walendowska Monika 81
Florkowska Marta 82
Mikulec Monika 81Wawel Kraków 118:28
Kruczek Barbara 81
Bator Ewelina 82
Markowska Dominika 81Flota Gdynia 126:12
Malinowska Agnieszka 81
Schneider Magdalena 81
M
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 125:14
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 132:46
Krzystanek Aldona 78
Baczek Barbara 72
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 141:47
Wołowczyk Mariola 68
Kamińska Jolanta 78
M-JM
Syc Piotr 82Oleśniczanka 122:40
Kaczmarek Tomasz 82
Teresiński Jarosław 82
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 123:59
Knakiewicz Michał 81
Dwojak Wojciech 81
Lehman Piotr 81Flota Gdynia 125:21
Bernaciak Aleksander 83
Nowicki Krzysztof 81
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antoniak MateuszAcewicz AnitaBorowska KamilaCzerwieniec KrzysztofCzłonka SzymonDzioba MateuszGranek PatrykGradek BeataGlinka AlicjaKonopiński RobertLipka MateuszMisztal PaulinaSeidel JagodaSeidel NikodemWalczak KonradWajrauch OliwiaŻurkiewicz NikolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies