Polski Związek Orientacj Sportowej
XX MP w Sztafetowym BnO termin: 14.09.1997
K
Dasal Natalia 78Śląsk Wrocław 125:14
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 132:46
Krzystanek Aldona 78
Bączek Barbara 72
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 141:47
Wołowczyk Mariola 68
Kamińska Jolanta 78
K-JM
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 117:03
Walendowska Monika 81
Florkowska Marta 82
Mikulec Monika 81Wawel Kraków 118:28
Kruczek Barbara 81
Bator Ewelina 82
Markowska Dominika 81Flota Gdynia 126:12
Malinowska Agnieszka 81
Schneider Magdalena 81
M
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 125:14
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 132:46
Krzystanek Aldona 78
Baczek Barbara 72
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 141:47
Wołowczyk Mariola 68
Kamińska Jolanta 78
M-JM
Syc Piotr 82Oleśniczanka 122:40
Kaczmarek Tomasz 82
Teresiński Jarosław 82
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 123:59
Knakiewicz Michał 81
Dwojak Wojciech 81
Lehman Piotr 81Flota Gdynia 125:21
Bernaciak Aleksander 83
Nowicki Krzysztof 81
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a