Polski Związek Orientacj Sportowej
XX MP Indywidualne w BnO termin: 13.09.1997
K-16
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 43:18
Walendowska Monika 81Grunwald Poznań 47:20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 47:58
K-20
Dasal Natalia 78Śląsk Wrocław 51:54
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 53:23
Marciniak Agnieszka 77Azymut Mochy 57:51
K-21
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 56:26
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 59:50
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 61:25
M-16
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 41:10
Grabowski Maciej 81MOS Wejherowo 41:19
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 41:34
M-20
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 63:58
Dutkiewicz Damian 77Paulinum Jelenia Góra 71:02
Jusik Wojciech 78Grunwald Poznań 76:17
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 74:36
Banach Robert 74Grunwald Poznań 78:30
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 79:30
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies