Polski Związek Orientacj Sportowej
XX MP Indywidualne w BnO termin: 13.09.1997
K-16
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 43:18
Walendowska Monika 81Grunwald Poznań 47:20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 47:58
K-20
Dasal Natalia 78Śląsk Wrocław 51:54
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 53:23
Marciniak Agnieszka 77Azymut Mochy 57:51
K-21
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 56:26
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 59:50
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 61:25
M-16
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 41:10
Grabowski Maciej 81MOS Wejherowo 41:19
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 41:34
M-20
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 63:58
Dutkiewicz Damian 77Paulinum Jelenia Góra 71:02
Jusik Wojciech 78Grunwald Poznań 76:17
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 74:36
Banach Robert 74Grunwald Poznań 78:30
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 79:30
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Ambroziak DariuszBerliński MarekDudek WojciechFranek ŁukaszGniado KarolinaKonkol-Klimczak WiolettaKotkowiak BartoszKroplewska NataliaLewandowska AngelikaMarkowska NataliaPorada RobertWinczewska BeataWojciechowski KrzysztofWinczewska KatarzynaWrześniak ZofiaŁupicka AgnieszkaŻyborska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies