Polski Związek Orientacj Sportowej
XVII MP w Długodystansowym BnO termin: 13.04.1997
K-18
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 79:38
Skrzypek Natalia 80Grunwald Poznań 80:45
Stawicka Agnieszka 80Śląsk Wrocław 89:13
K-20
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 95:09
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 101:56
Krzystanek Aldona 78Wawel Kraków 109:17
K-21
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 102:36
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 110:19
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 112:36
M-18
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 109:32
Richter Marcin 79Flota Gdynia 111:07
Stachowiak Maciej 79Grunwald Poznań 111:52
M-20
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 123:34
Jabłoński Tomasz 77Śląsk Wrocław 140:46
Kutek Arkadiusz 77Śląsk Wrocław 141:20
M-21
Ślusarczyk Tomasz 74Wawel Kraków 148:40
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 154:29
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 158:39
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bator GrażynaaCzoch MariuszDytman BożenaDrab NataliaGumowski SzymonKarnia-Biskupska AnnaLandowska AnetaSotniczuk CezaryZawada ZuzannaZdzieszyńska MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies