Polski Związek Orientacj Sportowej
VI MP w Krótkodystansowym BnO finał 29.09 termin: 28.09.1996
K-17
Milejska Anna 79Śląsk Wrocław 22:09
Stankiewicz Małgorzata 79Orientering Poznań 23:49
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 25:24
K-19
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 27:27
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 28:43
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 30:21
K-21
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 23:23
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 24:35
Bajer Monika 70Flota Gdynia 24:47
M-15
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 18:29
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 21:42
Grabowski Maciej 81MOS Wejherowo 21:52
M-17
Bala Krystian 79Pogoń Siedlce 27:28
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 27:59
Richter Marcin 79Flota Gdynia 30:35
M-19
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 30:49
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 32:25
Dutkiewicz Damian 77Paulinum Jelenia Góra 32:52
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 29:41
Banach Robert 74Grunwald Poznań 31:15
Domagała Przemysław 74Orientering Poznań 31:57
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Błachut OlgierdBarański DanielDominiak ZdzisławGrabowski MaciejGrzesik MonikaJaworska NataliaJarońska WiktoriaKubica DamianKowalczyk KacperKrawniak JuliaNiedźwiecki PatrykPierzchała PatrycjaRatajczyk TomaszWojciechowska KatarzynaWójcik RafałWeisman WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies