Polski Związek Orientacj Sportowej
XVII MP w Nocnym BnO termin: 27.09.1996
K-17
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 45:03
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 46:00
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 47:35
K-19
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 50:47
Karolczak Anna 76LKO Leszno 62:38
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 66:43
K-21
Bajer Monika 70Flota Gdynia 58:26
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 60:50
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 64:11
M-17
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 48:29
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 49:03
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 55:49
M-19
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 64:12
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 68:11
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 75:35
M-21
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 62:30
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 64:54
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 65:46
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Antonowicz JanDura MagdalenaDudych AndriyGrabiec MagdalenaKrzyżanowski MaciejKłobus MateuszKostrowska IzabelaKozel MikołajMazur MichałMarszałek PatrykMikułka TomaszMusiała BartoszMistewicz HelenaPiosik PatrykPłóciennik KonradPiwakowski WojciechUrbaniak SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies