Polski Związek Orientacj Sportowej
XVII MP w Nocnym BnO termin: 27.09.1996
K-17
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 45:03
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 46:00
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 47:35
K-19
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 50:47
Karolczak Anna 76LKO Leszno 62:38
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 66:43
K-21
Bajer Monika 70Flota Gdynia 58:26
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 60:50
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 64:11
M-17
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 48:29
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 49:03
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 55:49
M-19
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 64:12
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 68:11
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 75:35
M-21
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 62:30
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 64:54
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 65:46
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antoniak MateuszAcewicz AnitaBorowska KamilaCzerwieniec KrzysztofCzłonka SzymonDzioba MateuszGranek PatrykGradek BeataGlinka AlicjaKonopiński RobertLipka MateuszMisztal PaulinaSeidel JagodaSeidel NikodemWalczak KonradWajrauch OliwiaŻurkiewicz NikolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies