Polski Związek Orientacj Sportowej
XIX MP Indywidualne w BnO termin: 14.09.1996
K-15
Skrzypek Natalia 80Grunwald Poznań 45:47
Stawicka Agnieszka 80Śląsk Wrocław 51:07
Konkol Wioletta 80MOS Wejherowo 52:47
K-17
Stankiewicz Małgorzata 79Orientering Poznań 52:09
Baranowska Aleksandra 79Flota Gdynia 56:38
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 58:44
K-19
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 75:20
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 96:33
Marciniak Agnieszka 77Azymut Mochy 100:23
K-21
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 73:12
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 76:24
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 81:18
M-15
Grabowski Maciej 81MOS Wejherowo 52:38
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 55:11
Szewczak Marek 80Pogoń Siedlce 56:21
M-17
Stachowiak Maciej 79Orientering Poznań 56:22
Richert Marcin 79Flota Gdynia 59:29
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 59:29
M-19
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 69:13
Pona Robert 76Oleśniczanka 71:14
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 71:34
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 76:57
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 83:00
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 84:42
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a