Polski Związek Orientacj Sportowej
V MP w Krótkodystansowym BnO finał 24.09 termin: 23.09.1995
K-15
Grabowska Joanna 79Wawel Kraków 26:58
Karnia Anna 80Wawel Kraków 28:39
Konkol Wioletta 80MOS Wejherowo 29:27
K-17
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 31:03
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 34:22
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 35:24
K-19
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 32:17
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 41:28
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 42:24
K-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 36:12
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 36:42
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 38:29
M-15
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 24:34
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 25:58
Binkiewicz Bartłomiej 79Wawel Kraków 29:30
M-17
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 32:09
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 34:05
Baczyński Jarosław 77Orientering Poznań 35:16
M-19
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 32:36
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 34:17
Kołakowski Krzysztof 75Przyszłość Warszawa 36:20
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Becmer DamianGołembska KatarzynaGiełzak SabinaGalicz KarolJanowska KatarzynaKaszyński JaromirKlefas OskarMorawska Anna DelfinaMarchlik MałgorzataOlasik RomanSkorupa AnetaSkorupa AnetaSkajewski BartoszSzczygielski PrzemysławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies