Polski Związek Orientacj Sportowej
V MP w Krótkodystansowym BnO finał 24.09 termin: 23.09.1995
K-15
Grabowska Joanna 79Wawel Kraków 26:58
Karnia Anna 80Wawel Kraków 28:39
Konkol Wioletta 80MOS Wejherowo 29:27
K-17
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 31:03
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 34:22
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 35:24
K-19
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 32:17
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 41:28
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 42:24
K-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 36:12
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 36:42
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 38:29
M-15
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 24:34
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 25:58
Binkiewicz Bartłomiej 79Wawel Kraków 29:30
M-17
Kolasiński Łukasz 78Orientering Poznań 32:09
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 34:05
Baczyński Jarosław 77Orientering Poznań 35:16
M-19
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 32:36
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 34:17
Kołakowski Krzysztof 75Przyszłość Warszawa 36:20
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies