Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP w Krótkodystansowym BnO finał 16.10 termin: 15.10.1994
K-15
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 15:05
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 15:14
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 15:54
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 18:39
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 23:33
Księżopolska Izabella 76Przyszłość Warszawa 24:14
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 21:46
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 25:06
Gronostaj Jolanta 74Wawel Kraków 28:25
M-15
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 18:07
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 18:16
Bobowski Michał 79Wawel Kraków 20:01
M-17
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 19:04
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 19:13
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 20:29
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 20:09
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 22:49
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 24:36
M-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 26:30
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 21:47
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 23:44
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 26:52
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 27:00
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 24:26
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Czaja BartoszCłapka PawełFilipiak RadosławGłuszkiewicz MałgorzataJózefowicz ArkadiuszMokros ZuznannaMielko ZuzannaPaluszek NataliaRozmus DominikTerlecka JoannaWójnowicz PiotrZając DawidŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies