Polski Związek Orientacj Sportowej
XV MP w Nocnym BnO termin: 14.10.1994
K-17
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 50:34
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 54:15
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 57:21
K-19
Gronostaj Jolanta 74Wawel Kraków 89:53
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 96:54
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 98:43
K-21
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 68:33
Bajer Monika 70Start Gdańsk 72:02
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 73:59
M-17
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 71:15
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 73:21
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 74:13
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 66:53
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 69:13
Czapla Przemysław 74Wawel Kraków 73:09
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 69:14
Jurek Grzegorz 71UWKS-WAT Warszawa 75:51
Dyzio Włodzimierz 61Wawel Kraków 76:00
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies