Polski Związek Orientacj Sportowej
XVII MP Indywidualne w BnO termin: 10.09.1994
K-15
Stankiewicz Ewa 76Grunwald Poznań 42:01
Dąsal Natalia 78Śląsk Wrocław 42:47
Baranowska Aleksandra 79Flota Gdynia 46:21
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 41:01
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 41:05
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 41:37
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 79:02
Kozłowska Honorata 74Azymut Mochy 82:50
Mieloch Anna 75Grunwald Poznań 88:21
M-15
Bartkowiak Tomasz 78Polonia Jelenia Góra 47:08
Nowak Marcin 79Grunwald Poznań 49:40
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 50:50
M-17
Pona Robert 76Oleśniczanka 56:17
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 56:33
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 57:11
M-19
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 65:15
Banach Robert 74Grunwald Poznań 67:20
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 70:28
M-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 65:56
Motała Michał 61Flota Gdynia 96:22
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 96:31
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 66:00
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 67:05
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 99:30
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies