Polski Związek Orientacj Sportowej
XIV MP w Długodystansowym BnO termin: 17.04.1994
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 87:41
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 91:25
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 96:41
K-19
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 125:51
Gronostaj Jolanta 74Wawel Kraków 130:00
Laszczkowska Anna 75Flota Gdynia 132:05
K-21
Bajer Monika 70Start Gdańsk 132:07
Socha Beata 73Flota Gdynia 143:04
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 146:47
M-17
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 134:13
Makarski Tomasz 76Flota Gdynia 134:50
Mrowiec Krzysztof 76Wawel Kraków 136:23
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 138:11
Ślusarczyk Tomasz 74Wawel Kraków 141:42
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 146:34
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 210:23
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 212:05
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 212:16
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies