Polski Związek Orientacj Sportowej
XVI MP w Sztafetowym BnO termin: 26.09.1993
juniorki
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 106:49
Jabłońska Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 110:48
Brózdowska Agnieszka 77
Skrzypczak Natalia 77
Gawlik Marta 76Śląsk Wrocław 116:59
Dąsal Natalia 78
Lichwa Monika 77
juniorzy
Jankowski Krzysztof 75Grunwald Poznań 125:42
Baczyński Jarosław 77
Stankiewicz Paweł 75
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 131:44
Foć Grzegorz 76
Zabel Robert 77
Szczygielski Przemysław 77UWKS-WAT Warszawa 133:14
Wnuk Marcin 76
Merta Michał 75
seniorki
Patejko Kinga 78Przyszłość Warszawa 149:42
Wardecka Dorota 65
Górnicka Anna 68
Bzdawska Gabriela 76Start Gdańsk 166:50
Kozłowska Agnieszka 73Śląsk Wrocław 166:50
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław
Bajer Monika 70Start Gdańsk
Gorajska Joanna 71Śląsk Wrocław
seniorzy
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 124:13
Banach Robert 74
Woźniak Sławomir 72
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 125:55
Kozłowski Jacek 63
Szczurek Mirosław 69
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 127:48
Skorupa Mariusz 70
Omielczenko Jurij
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies