Polski Związek Orientacj Sportowej
III MP w Krótkodystansowym BnO termin: 25.09.1993
K-15
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 18:16
Lichwa Monika 77Śląsk Wrocław 19:15
Karnia Agnieszka 78Wawel Kraków 19:42
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 20:20
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 25:14
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 26:42
K-19
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 23:21
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 25:18
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 27:13
M-15
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 19:23
Kutek Arkadiusz 77Śląsk Wrocław 20:28
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 21:24
M-17
Borkowski Krzysztof 75Pogoń Siedlce 22:29
Merta Michał 75UWKS-WAT Warszawa 22:43
Paciejewski Piotr 75HKS Jelenia Góra 22:57
M-19
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 25:37
Domagała Przemysław 74Grunwald Poznań 25:41
Banach Robert 74Grunwald Poznań 26:07
M-21
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 26:04
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 28:36
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 28:42
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Błachut OlgierdBarański DanielDominiak ZdzisławGrabowski MaciejGrzesik MonikaJaworska NataliaJarońska WiktoriaKubica DamianKowalczyk KacperKrawniak JuliaNiedźwiecki PatrykPierzchała PatrycjaRatajczyk TomaszWojciechowska KatarzynaWójcik RafałWeisman WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies