Polski Związek Orientacj Sportowej
XVI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1993
K-15
Brozdowska Agnieszka 77Grunwald Poznań 41:09
Marciniak Agnieszka 77Azymut Mochy 47:11
Styrylska Anna 78Świt Krzeszowice 48:56
K-17
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 42:54
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 47:24
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 52:03
K-19
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 57:44
Bajer Monika 70Start Gdańsk 60:46
Zamojska Anna Flota Gdynia 65:49
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 65:49
M-15
Dutkiewicz Damian 77HKS Jelenia Góra 42:59
Gołąb Robert 77Wawel Kraków 44:08
Baczyński Jarosław 77Grunwald Poznań 45:15
M-17
Jończy Daniel 75HKS Jelenia Góra 48:06
Czapla Tomasz 76Wawel Kraków 55:16
Borkowski Krzysztof 75Pogoń Siedlce 57:42
M-19
Banach Robert 74Grunwald Poznań 59:06
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 61:54
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 66:35
M-21
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 83:26
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 85:45
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 86:28
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies