Polski Związek Orientacj Sportowej
II MP w Krótkodystansowym BnO finał 11.10 termin: 10.10.1992
K-15
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 19:01
Skrzypczak Natalia 77Grunwald Poznań 19:03
Brozdowska Agnieszka 77Grunwald Poznań 20:18
K-17
Wiśniewska Agnieszka 74Śląsk Wrocław 30:12
Bąk Maja 74Śląsk Wrocław 30:46
Zielony Małgorzata 75LKO Leszno 31:46
K-19
Hornik Alicja 63Grunwald Poznań 24:49
Chachurska Mariola 68Wawel Kraków 26:30
Bajer Monika 70Start Gdańsk 26:52
M-15
Rewers Dariusz 76Flota Gdynia 20:26
Godlewski Tomasz 76HKS Jelenia Góra 21:16
Dawiskiba Tomasz 76Śląsk Wrocław 22:33
M-17
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 19:45
Banach Robert 74Grunwald Poznań 20:05
Stenka Krystian 74Flota Gdynia 20:39
M-19
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 23:12
Mikusiński Dariusz 73Grunwald Poznań 23:35
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 24:16
M-21
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 26:30
Zieliński Paweł 68Grunwald Poznań 26:34
Motała Michał 61Flota Gdynia 26:40
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies