Polski Związek Orientacj Sportowej
XV MP w Sztafetowym BnO termin: 13.09.1992
juniorki
Mieloch Anna 75Grunwald Poznań 160:30
Brózdowska Agnieszka 77
Skrzypczak Natalia 77
Dziczkaniec Adrianna 76Śląsk Wrocław 165:58
Jabłońska Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Gawlik Marta 76Śląsk Wrocław 178:41
Lichwa Monika 77
Wiśniewska Agnieszka 74
juniorzy
Banach Robert 74Grunwald Poznań 139:07
Domagała Przemysław 74
Gliszczyński Janusz 74
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 154:55
Ślusarczyk Tomasz 74
Zaworonek Rafał 74
Jankowski Krzysztof 75Grunwald Poznań 171:07
Stankiewicz Paweł 75
Lipowicz Radosław 75
seniorki
Chachurska Mariola 68Wawel Kraków 184:49
Rybak Agnieszka 71
Bączek Barbara 72
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 197:12
Gorajska Joanna 71
Dura Magdalena 71
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 207:24
Gronostaj Jolanta 74
Etterle Lilianna 73
seniorzy
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 178:37
Porzycz Janusz 61
Motała Michał 61
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 184:49
Świątkowski Rafał 68
Szczurek Mirosław 69
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 185:15
Skorupa Mariusz 70
Omieliczenko Jurij
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies