Polski Związek Orientacj Sportowej
XV MP Indywidualne w BnO termin: 12.09.1992
K-15
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 37:17
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 46:17
Wawrzyniak Agnieszka 76UWKS WAT Warszawa 49:23
K-17
Laszczakowska Anna 75Flota Gdynia 63:16
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 68:48
Kozłowska Honorata 74Azymut Mochy 71:58
K-19
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 82:09
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 86:05
Chachurska Mariola 68Wawel Kraków 89:14
M-15
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 47:54
Ciszek Marcin 76Śląsk Wrocław 48:56
Baczyński Jarosław 77Grunwald Poznań 51:35
M-17
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 67:24
Stenka Krystian 74Flota Gdynia 71:05
Ślusarczyk Tomasz 74Wawel Kraków 74:39
M-19
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 78:35
Porzycz Jerzy 73Flota Gdynia 80:14
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 82:23
M-21
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 91:00
Motała Michał 61Flota Gdynia 103:56
Zieliński Paweł 68Grunwald Poznań 105:08
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies