Polski Związek Orientacj Sportowej
XII MP Indywidualne w BnO termin: 10.09.1989
K-15
Socha Beata 73Flota Gdynia 41:25
Gorajska Małgorzata 74Śląsk Wrocław 43:51
Borzyszkowska Wioletta 74Flota Gdynia 48:16
K-17
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 56:18
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 63:44
Gorajska Joanna 71Śląsk Wrocław 69:32
K-19
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 64:12
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 67:28
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 73:06
M-15
Gliszczyński Janusz 74Grunwald Poznań 42:42
Kosmala Piotr 73Wawel Kraków 43:08
Zaworonek Rafał 74Wawel Kraków 43:19
M-17
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 54:40
Grad Paweł 71Start Tomaszów 58:17
Pach Piotr 71Flota Gdynia 62:24
M-19
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 74:57
Mazur Jarosław 70Start Jelenia Góra 77:12
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 78:29
M-21
Motała Michał 61Flota Gdynia 89:02
Hornik Zbigniew 56Flota Gdynia 94:17
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 94:30
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Czaja BartoszCłapka PawełFilipiak RadosławGłuszkiewicz MałgorzataJózefowicz ArkadiuszMokros ZuznannaMielko ZuzannaPaluszek NataliaRozmus DominikTerlecka JoannaWójnowicz PiotrZając DawidŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies