Polski Związek Orientacj Sportowej
XII MP w Sztafetowym BnO termin: 11.06.1989
juniorki
Bykowska Joanna 72Wawel Kraków 106:17
Rybak Agnieszka 71
Łapucka Joanna 71
Stopa Zuzanna 71Wawel Kraków 111:44
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 129:08
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
juniorzy
Kielec Piotr 72Wawel Kraków 138:43
Sieklucki Grzegorz 72
Biederman Paweł 71
Lindner Robert Start Jelenia Góra 142:22
Mielniczuk Grzegorz 72
Fronia Rafał 71
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 143:03
Mikusiński Dariusz 73
Woźniak Sławomir 72
młodzicy
Molenda Piotr 74Zenit Kargowa 76:04
Ossowski Sławomir 74
Klemke Dariusz 74
Lipowicz Radosław 75Grunwald Poznań 78:19
Domagała Przemysław 74
Gliszczyński Janusz 74
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 89:12
Ślusarczyk Janusz 74
Zaworonek Rafał 74
młodziczki
Skowrońska Sylwia 74Grunwald Poznań 73:23
Mieloch Anna 75
Foć Agata 74
Tomczak Beata Zenit Kargowa 76:16
Domagalska Renata 75
Kramska Edyta 75
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 76:23
Dziczkaniec Adrianna 76
Kramska Edyta 75
seniorki
Wilk Magdalena 70Wawel Kraków 158:05
Dębska Urszula 62
Mrożek Agnieszka 68
Formella Alicja Start Gdańsk 163:00
Bajer Monika 70
Czerwińska Agata 60
Talacha Joanna 70Pogoń Siedlce 191:25
Roguska Iwona 70
Brakoniecka Agnieszka 67
seniorzy
Czajkowski Piotr 64Wawel Kraków 152:44
Moszkowicz Paweł 67
Dyzio Włodzimierz 61
Motała Michał 61Flota Gdynia 157:05
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 163:29
Szczurek Mirosław 69
Kozłowski Jacek 63
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies