Polski Związek Orientacj Sportowej
XII MP w Sztafetowym BnO termin: 11.06.1989
juniorki
Bykowska Joanna 72Wawel Kraków 106:17
Rybak Agnieszka 71
Łapucka Joanna 71
Stopa Zuzanna 71Wawel Kraków 111:44
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 129:08
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
juniorzy
Kielec Piotr 72Wawel Kraków 138:43
Sieklucki Grzegorz 72
Biederman Paweł 71
Lindner Robert Start Jelenia Góra 142:22
Mielniczuk Grzegorz 72
Fronia Rafał 71
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 143:03
Mikusiński Dariusz 73
Woźniak Sławomir 72
młodzicy
Molenda Piotr 74Zenit Kargowa 76:04
Ossowski Sławomir 74
Klemke Dariusz 74
Lipowicz Radosław 75Grunwald Poznań 78:19
Domagała Przemysław 74
Gliszczyński Janusz 74
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 89:12
Ślusarczyk Janusz 74
Zaworonek Rafał 74
młodziczki
Skowrońska Sylwia 74Grunwald Poznań 73:23
Mieloch Anna 75
Foć Agata 74
Tomczak Beata Zenit Kargowa 76:16
Domagalska Renata 75
Kramska Edyta 75
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 76:23
Dziczkaniec Adrianna 76
Kramska Edyta 75
seniorki
Wilk Magdalena 70Wawel Kraków 158:05
Dębska Urszula 62
Mrożek Agnieszka 68
Formella Alicja Start Gdańsk 163:00
Bajer Monika 70
Czerwińska Agata 60
Talacha Joanna 70Pogoń Siedlce 191:25
Roguska Iwona 70
Brakoniecka Agnieszka 67
seniorzy
Czajkowski Piotr 64Wawel Kraków 152:44
Moszkowicz Paweł 67
Dyzio Włodzimierz 61
Motała Michał 61Flota Gdynia 157:05
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 163:29
Szczurek Mirosław 69
Kozłowski Jacek 63
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies