Polski Związek Orientacj Sportowej
XII MP w Sztafetowym BnO termin: 11.06.1989
juniorki
Bykowska Joanna 72Wawel Kraków 106:17
Rybak Agnieszka 71
Łapucka Joanna 71
Stopa Zuzanna 71Wawel Kraków 111:44
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 129:08
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
juniorzy
Kielec Piotr 72Wawel Kraków 138:43
Sieklucki Grzegorz 72
Biederman Paweł 71
Lindner Robert Start Jelenia Góra 142:22
Mielniczuk Grzegorz 72
Fronia Rafał 71
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 143:03
Mikusiński Dariusz 73
Woźniak Sławomir 72
młodzicy
Molenda Piotr 74Zenit Kargowa 76:04
Ossowski Sławomir 74
Klemke Dariusz 74
Lipowicz Radosław 75Grunwald Poznań 78:19
Domagała Przemysław 74
Gliszczyński Janusz 74
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 89:12
Ślusarczyk Janusz 74
Zaworonek Rafał 74
młodziczki
Skowrońska Sylwia 74Grunwald Poznań 73:23
Mieloch Anna 75
Foć Agata 74
Tomczak Beata Zenit Kargowa 76:16
Domagalska Renata 75
Kramska Edyta 75
Jabłońska Aneta 76Śląsk Wrocław 76:23
Dziczkaniec Adrianna 76
Kramska Edyta 75
seniorki
Wilk Magdalena 70Wawel Kraków 158:05
Dębska Urszula 62
Mrożek Agnieszka 68
Formella Alicja Start Gdańsk 163:00
Bajer Monika 70
Czerwińska Agata 60
Talacha Joanna 70Pogoń Siedlce 191:25
Roguska Iwona 70
Brakoniecka Agnieszka 67
seniorzy
Czajkowski Piotr 64Wawel Kraków 152:44
Moszkowicz Paweł 67
Dyzio Włodzimierz 61
Motała Michał 61Flota Gdynia 157:05
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 163:29
Szczurek Mirosław 69
Kozłowski Jacek 63
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Becmer DamianGołembska KatarzynaGiełzak SabinaGalicz KarolJanowska KatarzynaKaszyński JaromirKlefas OskarMorawska Anna DelfinaMarchlik MałgorzataOlasik RomanSkorupa AnetaSkorupa AnetaSkajewski BartoszSzczygielski PrzemysławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies