Polski Związek Orientacj Sportowej
XI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1988
K-15
Janik Anna 72Calisia Kalisz 49:10
Bykowska Joanna 72Wawel Kraków 50:50
Kasprzak Izabella 72Flota Gdynia 51:42
K-17
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 54:19
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 56:56
Talacha Joanna 70Pogoń Siedlce 57:35
K-19
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 62:54
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 65:09
Dębska Urszula 62Wawel Kraków 77:44
M-15
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 42:18
Mielniczuk Grzegorz 72Start Jelenia Góra 45:06
Staroń Robert 72Start Jelenia Góra 45:21
M-17
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 70:06
Goral Michał 71Start Lublin 71:39
Skorupa Mariusz 70Zamonit Katowice 74:08
M-19
Zieliński Paweł 68Flota Gdynia 80:48
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 82:03
Świątkowski Rafał 68Wawel Kraków 85:48
M-21
Motała Michał 61Flota Gdynia 95:34
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 96:47
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 101:31
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies