Polski Związek Orientacj Sportowej
XI MP Indywidualne w BnO termin: 11.09.1988
K-15
Janik Anna 72Calisia Kalisz 49:10
Bykowska Joanna 72Wawel Kraków 50:50
Kasprzak Izabella 72Flota Gdynia 51:42
K-17
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 54:19
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 56:56
Talacha Joanna 70Pogoń Siedlce 57:35
K-19
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 62:54
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 65:09
Dębska Urszula 62Wawel Kraków 77:44
M-15
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 42:18
Mielniczuk Grzegorz 72Start Jelenia Góra 45:06
Staroń Robert 72Start Jelenia Góra 45:21
M-17
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 70:06
Goral Michał 71Start Lublin 71:39
Skorupa Mariusz 70Zamonit Katowice 74:08
M-19
Zieliński Paweł 68Flota Gdynia 80:48
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 82:03
Świątkowski Rafał 68Wawel Kraków 85:48
M-21
Motała Michał 61Flota Gdynia 95:34
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 96:47
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 101:31
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies