Polski Związek Orientacj Sportowej
XI MP w Sztafetowym BnO termin: 18.06.1988
juniorki
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 134:38
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
Szubryt Katarzyna 73Śląsk Wrocław 145:53
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
Grot Izabella 71Orlik Pawłowice 146:23
Jankowiak Barbara 71
Merta Anna 71
juniorzy
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 126:22
Mazur Jarosław 70
Fronia Rafał 71
Bizacki Grzegorz 71Zamonit Katowice 129:01
Błachut Igor 73
Lipczyński Arkadiusz
Rurak Krzysztof 73Wawel Kraków 132:25
Sieklucki Grzegorz 72
Biederman Paweł 71
młodzicy
Niedzielski Rafał 74Grunwald Poznań 92:40
Domagała Przemek 74
Gliszczyński Janusz 74
Kisielewicz Rafał 74Start Jelenia Góra 95:34
Bartosiewicz Sławomir
Sznul Rafał
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 97:04
Faustman Dariusz 74
Zaworonek Rafał 74
młodziczki
Włodarczyk Anna 75Śląsk Wrocław 113:21
Zaremba U 74
Gorajska Małgorzata 74
Kramska Edyta 75Zenit Kargowa 123:19
Pinecka Katarzyna 75
Domagalska Renata 75
Charuta Bożena 74Pogoń Siedlce 124:59
Ożyłowska Sylwia 74
Litwiniak Beata 75
seniorki
Bajer Monika 70Start Gdańsk 198:51
Morawska Irena 62
Czerwińska Agata 60
Mossakowska Jadwiga 61Warszawianka 199:01
Kopczewska Małgorzata 66
Wołek Ewa 68
Marchlik Elżbieta Przyszłość Warszawa 204:23
Tynelska Beata 66
Górnicka Anna 68
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 191:56
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 194:41
Dyzio Włodzimierz 61
Łabuziński Sławomir 64
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 198:47
Czajkowski Piotr 64
Parfianowicz Ludomir 55
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies