Polski Związek Orientacj Sportowej
XI MP w Sztafetowym BnO termin: 18.06.1988
juniorki
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 134:38
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
Szubryt Katarzyna 73Śląsk Wrocław 145:53
Dura Magdalena 71
Gorajska Joanna 71
Grot Izabella 71Orlik Pawłowice 146:23
Jankowiak Barbara 71
Merta Anna 71
juniorzy
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 126:22
Mazur Jarosław 70
Fronia Rafał 71
Bizacki Grzegorz 71Zamonit Katowice 129:01
Błachut Igor 73
Lipczyński Arkadiusz
Rurak Krzysztof 73Wawel Kraków 132:25
Sieklucki Grzegorz 72
Biederman Paweł 71
młodzicy
Niedzielski Rafał 74Grunwald Poznań 92:40
Domagała Przemek 74
Gliszczyński Janusz 74
Kisielewicz Rafał 74Start Jelenia Góra 95:34
Bartosiewicz Sławomir
Sznul Rafał
Szydło Andrzej 74Wawel Kraków 97:04
Faustman Dariusz 74
Zaworonek Rafał 74
młodziczki
Włodarczyk Anna 75Śląsk Wrocław 113:21
Zaremba U 74
Gorajska Małgorzata 74
Kramska Edyta 75Zenit Kargowa 123:19
Pinecka Katarzyna 75
Domagalska Renata 75
Charuta Bożena 74Pogoń Siedlce 124:59
Ożyłowska Sylwia 74
Litwiniak Beata 75
seniorki
Bajer Monika 70Start Gdańsk 198:51
Morawska Irena 62
Czerwińska Agata 60
Mossakowska Jadwiga 61Warszawianka 199:01
Kopczewska Małgorzata 66
Wołek Ewa 68
Marchlik Elżbieta Przyszłość Warszawa 204:23
Tynelska Beata 66
Górnicka Anna 68
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 191:56
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 194:41
Dyzio Włodzimierz 61
Łabuziński Sławomir 64
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 198:47
Czajkowski Piotr 64
Parfianowicz Ludomir 55
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies