Polski Związek Orientacj Sportowej
X MP Indywidualne w BnO termin: 13.09.1987
K-15
Dura Magdalena 71Orientop Wrocław 40:02
Gorajska Joanna 71Orientop Wrocław 41:09
Łapucka Joanna 71Wawel Kraków 42:23
K-17
Kopczewska Alicja 69Pogoń Siedlce 57:42
Kmiecińska Anna 69Calisia Kalisz 66:46
Bajer Monika 70Start Gdańsk 68:10
K-19
Cieślak Barbara 64Wawel Kraków 88:30
Kopczewska Małgorzata 66Warszawianka 89:46
Morawska Irena 62Start Gdańsk 91:03
M-15
Mielniczuk Grzegorz 72Start Jelenia Góra 45:45
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 47:49
Zajączkowski Piotr 71AZS SGGW-AR Warszawa 51:17
M-17
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 60:22
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 63:00
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 66:24
M-19
Świątkowski Rafał 68Wawel Kraków 86:25
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 88:04
Mordaka Mariusz 68Start Tomaszów 95:59
M-21
Olech Andrzej 59Flota Gdynia 86:25
Parzewski Jerzy 52Wawel Kraków 88:04
Trzmielewski Roman 55Wawel Kraków 95:59
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies