Polski Związek Orientacj Sportowej
X MP w Sztafetowym BnO termin: 30.05.1987
juniorki
Roguska Iwona 70Pogoń Siedlce 150:44
Talacha Joanna 70
Kopczewska Alicja 69
Szypowicz Magdalena Start Gdańsk 179:40
Michalik Barbara 69
Bajer Monika 70
Jarosińska Magdalena Start Tomaszów 180:00
Pietraszek Iwona
Pichola Dorota 69
juniorzy
Macatka Robert 69Wawel Kraków 119:40
Książek Robert 70
Szczurek Mirosław 69
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 129:24
Mazur Jarosław 70
Fronia Rafał 71
Matuszkiewicz Jarosław 70Calisia Kalisz 135:24
Kulawiecki Paweł 69
Wojciechowski Adam 70
młodzicy
Staroń Robert 72Start Jelenia Góra 124:56
Rutecki Wojciech
Mielniczuk Grzegorz 72
Sieklucki Grzegorz 72Wawel Kraków 136:28
Kielec Piotr 72
Cioch Grzegorz 72
Kłopot Krzysztof Start Bielsko Biała 147:28
Witek Tomasz
Bodzek Krzysztof 72
młodziczki
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 136:21
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
Pilichowska Kamila 72Unia Gniewkowo 146:42
Smolarska Marlena 73
Ratajczak Alina
Krafczyk Aneta 72ŁTS Gliwice 166:02
Rembiesa Agnieszka
Okrutna Katarzyna 72
seniorki
Jakubowicz Barbara Start Gdańsk 169:13
Morawska Irena 62
Czerwińska Agata 60
Witkowska Elżbieta 66Przyszłość Warszawa 170:29
Tynelska Beata 66
Górnicka Anna 68
Pilich Elżbieta 66Calisia Kalisz 182:49
Wojciechowska Elzbieta 48
Kaczkowska Renata 65
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 176:57
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 177:48
Dyzio Włodzimierz 61
Parfianowicz Ludomir 55
Czerw Wiesław 61Wawel Kraków 178:31
Czajkowski Piotr 64
Parzewski Jerzy 52
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies