Polski Związek Orientacj Sportowej
X MP w Sztafetowym BnO termin: 30.05.1987
juniorki
Roguska Iwona 70Pogoń Siedlce 150:44
Talacha Joanna 70
Kopczewska Alicja 69
Szypowicz Magdalena Start Gdańsk 179:40
Michalik Barbara 69
Bajer Monika 70
Jarosińska Magdalena Start Tomaszów 180:00
Pietraszek Iwona
Pichola Dorota 69
juniorzy
Macatka Robert 69Wawel Kraków 119:40
Książek Robert 70
Szczurek Mirosław 69
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 129:24
Mazur Jarosław 70
Fronia Rafał 71
Matuszkiewicz Jarosław 70Calisia Kalisz 135:24
Kulawiecki Paweł 69
Wojciechowski Adam 70
młodzicy
Staroń Robert 72Start Jelenia Góra 124:56
Rutecki Wojciech
Mielniczuk Grzegorz 72
Sieklucki Grzegorz 72Wawel Kraków 136:28
Kielec Piotr 72
Cioch Grzegorz 72
Kłopot Krzysztof Start Bielsko Biała 147:28
Witek Tomasz
Bodzek Krzysztof 72
młodziczki
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 136:21
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
Pilichowska Kamila 72Unia Gniewkowo 146:42
Smolarska Marlena 73
Ratajczak Alina
Krafczyk Aneta 72ŁTS Gliwice 166:02
Rembiesa Agnieszka
Okrutna Katarzyna 72
seniorki
Jakubowicz Barbara Start Gdańsk 169:13
Morawska Irena 62
Czerwińska Agata 60
Witkowska Elżbieta 66Przyszłość Warszawa 170:29
Tynelska Beata 66
Górnicka Anna 68
Pilich Elżbieta 66Calisia Kalisz 182:49
Wojciechowska Elzbieta 48
Kaczkowska Renata 65
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 176:57
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Łabuziński Sławomir 64Wawel Kraków 177:48
Dyzio Włodzimierz 61
Parfianowicz Ludomir 55
Czerw Wiesław 61Wawel Kraków 178:31
Czajkowski Piotr 64
Parzewski Jerzy 52
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Błachut OlgierdBarański DanielDominiak ZdzisławGrabowski MaciejGrzesik MonikaJaworska NataliaJarońska WiktoriaKubica DamianKowalczyk KacperKrawniak JuliaNiedźwiecki PatrykPierzchała PatrycjaRatajczyk TomaszWojciechowska KatarzynaWójcik RafałWeisman WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies