Polski Związek Orientacj Sportowej
IX MP Indywidualne w BnO termin: 28.09.1986
K-15
Dura Magdalena 71Orientop Wrocław 41:44
Gorajska Joanna 71Orientop Wrocław 46:05
Roguska Iwona 70Pogoń Siedlce 50:01
K-17
Górnicka Anna 68Przyszłość Warszawa 50:10
Kopczewska Alicja 69Pogoń Siedlce 51:16
Mrożek Agnieszka 68Wawel Kraków 53:36
K-19
Hornik Alicja 63Flota Gdynia 60:12
Wojciechowska Elzbieta 48Calisia Kalisz 63:25
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 63:51
M-15
Wojciechowski Adam 70Calisia Kalisz 46:47
Fronia Rafał 71Start Jelenia Góra 47:27
Kuczera Andrzej 70Start Jelenia Góra 48:02
M-17
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 45:25
Ciszewski Paweł 68Flota Gdynia 52:28
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 52:33
M-19
Klasa Tomasz 66Flota Gdynia 53:38
Moszkowicz Paweł 67Wawel Kraków 57:14
Kanikowski Karol 66Flota Gdynia 57:49
M-21
Motała Michał 61Flota Gdynia 82:56
Kozłowski Jacek 63Wawel Kraków 83:05
Morawski Paweł 62Start Gdańsk 87:03
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a