Polski Związek Orientacj Sportowej
VIII MP w Sztafetowym BnO termin: 7.09.1985
juniorki
Rzepka Agata 67Calisia Kalisz 184:31
Kmiecińska Anna 69
Cichowicz Monika 69
Florczak Ilona 68Przyszłość Warszawa 188:10
Schiele Ilona 69
Górnicka Anna 68
Piwowarska Elżbieta 68Start Tomaszów 209:59
Pichola Dorota 69
Stanik Zofia 69
juniorzy
Łotecki Maciej 68Start Poznań 155:59
Ciszewski Paweł 68
Zieliński Paweł 68
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 165:14
Świątkowski Rafał 68
Moszkowicz Paweł 67
Rudziński Robert 67Przyszłość Warszawa 166:23
Czarnołecki Krzysztof 68
Urbaniak Krzysztof 67
młodzicy
Kuczera Jacek 71Start Jelenia Góra 117:33
Kuczera Andrzej 70
Fronia Rafał 71
Siemieniak Andrzej 71OKS Otwock 117:35
Guz Radosław 71
Kosicki Tomasz 71
Broniszewski Robert 72OKS Otwock 121:13
Marczak Piotr 71
Chlebowski Marek 71
młodziczki
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 114:22
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
Makar Magdalena 70Wawel Kraków 118:36
Śliwakowska Maria 72
Pilch Jolanta 70
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 118:43
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
seniorki
Brakoniecka Agnieszka 67Start Siedlce 185:38
Łuka Agnieszka 66
Kopczewska Małgorzata 66
Czerwińska Dorota 64Start Gdańsk 186:58
Wasilczuk Teresa 65
Czerwińska Agata 60
Motała Hanna 60Calicia Kalisz 189:49
Wojciechowska Elzbieta 48
Kaczkowska Renata 65
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 164:10
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Czerw Wiesław 61Wawel Kraków 166:01
Łabuziński Sławomir 64
Scholz Manfred 61
Gorzycki Marek 64Start Gdańsk 184:31
Jednachowski Ryszard 66
Morawski Paweł 62
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Ciszek KatarzynaChmielecka MałgorzataDepta MonikaDytrych MagdalenaDobromilska IzabelaJarząbski BartłomiejKuik JacekKowalczuk BorysLuter MichałOrlicka JuliaRoman SzymonSitnicki MariuszStachowicz EmiliaSotniczuk PiotrSzweda AleksandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a