Polski Związek Orientacj Sportowej
VIII MP w Sztafetowym BnO termin: 7.09.1985
juniorki
Rzepka Agata 67Calisia Kalisz 184:31
Kmiecińska Anna 69
Cichowicz Monika 69
Florczak Ilona 68Przyszłość Warszawa 188:10
Schiele Ilona 69
Górnicka Anna 68
Piwowarska Elżbieta 68Start Tomaszów 209:59
Pichola Dorota 69
Stanik Zofia 69
juniorzy
Łotecki Maciej 68Start Poznań 155:59
Ciszewski Paweł 68
Zieliński Paweł 68
Stec Andrzej 68Start Rzeszów 165:14
Świątkowski Rafał 68
Moszkowicz Paweł 67
Rudziński Robert 67Przyszłość Warszawa 166:23
Czarnołecki Krzysztof 68
Urbaniak Krzysztof 67
młodzicy
Kuczera Jacek 71Start Jelenia Góra 117:33
Kuczera Andrzej 70
Fronia Rafał 71
Siemieniak Andrzej 71OKS Otwock 117:35
Guz Radosław 71
Kosicki Tomasz 71
Broniszewski Robert 72OKS Otwock 121:13
Marczak Piotr 71
Chlebowski Marek 71
młodziczki
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 114:22
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
Makar Magdalena 70Wawel Kraków 118:36
Śliwakowska Maria 72
Pilch Jolanta 70
Pracka Jolanta 72Calisia Kalisz 118:43
Wysocka Ewa 72
Janik Anna 72
seniorki
Brakoniecka Agnieszka 67Start Siedlce 185:38
Łuka Agnieszka 66
Kopczewska Małgorzata 66
Czerwińska Dorota 64Start Gdańsk 186:58
Wasilczuk Teresa 65
Czerwińska Agata 60
Motała Hanna 60Calicia Kalisz 189:49
Wojciechowska Elzbieta 48
Kaczkowska Renata 65
seniorzy
Motała Michał 61Flota Gdynia 164:10
Olech Andrzej 59
Hornik Zbigniew 56
Czerw Wiesław 61Wawel Kraków 166:01
Łabuziński Sławomir 64
Scholz Manfred 61
Gorzycki Marek 64Start Gdańsk 184:31
Jednachowski Ryszard 66
Morawski Paweł 62
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies