Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Średniodystansowym BnO termin: 8.10.2017
K-16
Block Amelia 2002UKS Orientuś Łódź 24,45
Susek Julia 2001UKS Siódemka Rumia 25,08
Mazurek Agnieszka 2001WKS Śląsk Wrocław 26,32
K-18
Cych Agnieszka 1999WKS Śląsk Wrocław 27,53
Ciesiółka Katarzyna 2000WKS Śląsk Wrocław 33,41
Listek Marta 1999WKS Wawel Kraków 33,42
K-20
Galla Zofia 1998WKS Wawel Kraków 30,52
Gorczyca Maria 1997WKS Grunwald Poznań 34,45
Zięba Emilia 1998WKS Śląsk Wrocław 34,56
K-21
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 33,19
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 35,56
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 37,16
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 21,30
Pierzchała Michał 2001UNTS Warszawa 22,38
Deredos Bruno 2001UKS Orientuś Łódź 24,24
M-18
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 26,10
Krawczyński Mikołaj 2000WKS Śląsk Wrocław 27,05
Rosłaniec Mateusz 2000WKS Śląsk Wrocław 28,04
M-20
Borgiel Jarosław 1997UKS Sparta Czyżowice 35,13
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 36,38
Bednarski Jan 1998UNTS Warszawa 37,34
M-21
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 35,52
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś Łódź 36,47
Wensław Mateusz 1987UKS Azymut 45 Gdynia 36,48
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Czaja BartoszCłapka PawełFilipiak RadosławGłuszkiewicz MałgorzataJózefowicz ArkadiuszMokros ZuznannaMielko ZuzannaPaluszek NataliaRozmus DominikTerlecka JoannaWójnowicz PiotrZając DawidŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies