Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w klasycznym BnO termin: 23.09.2017
K16
Mazurek Agnieszka 2001WKS Śląsk Wrocław 50.15
Block Amelia 2002UKS Orientuś 53.14
Mianowska Julia 2001UNTS Warszawa 53.54
K18
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 50.23
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel 53.18
Cych Agnieszka 1999WKS Śląsk Wrocław 57.22
K20
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły 57.17
Galla Zofia 1998WKS Grunwald 62.20
Gorczyca Maria 1997WKS Grunwald 63.02
K21
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald 69.49
Bączek-Motała Barbara 1972WKS Wawel 82.35
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 83.38
M16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś 50.12
Kurzyp Stanisław 2002WKS Śląsk 56.37
Pierzchała Michał 2001UNTS 57.04
M18
Kuca Kacper 1999WKS Wawel 57.57
Kijak Jakun 2000WKS Wawel 66.29
Krawczyński Mikołaj 2000WKS Śląsk 69.28
M20
Pryjma Fryderyk 1998UNTS 72.54
Biederman Marcin 1998WKS Wawel 73.52
Sosenko Szymon 1998WKS Śląsk 86.39
M21
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś 95.09
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald 98.07
Wensław Mateusz 1987UKS Azymut 45 99.00
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies