Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w klasycznym BnO termin: 23.09.2017
K16
Mazurek Agnieszka 2001WKS Śląsk Wrocław 50.15
Block Amelia 2002UKS Orientuś 53.14
Mianowska Julia 2001UNTS Warszawa 53.54
K18
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 50.23
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel 53.18
Cych Agnieszka 1999WKS Śląsk Wrocław 57.22
K20
Dominiak Dagmara 1997PUKS Młode Orły 57.17
Galla Zofia 1998WKS Grunwald 62.20
Gorczyca Maria 1997WKS Grunwald 63.02
K21
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald 69.49
Bączek-Motała Barbara 1972WKS Wawel 82.35
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 83.38
M16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś 50.12
Kurzyp Stanisław 2002WKS Śląsk 56.37
Pierzchała Michał 2001UNTS 57.04
M18
Kuca Kacper 1999WKS Wawel 57.57
Kijak Jakun 2000WKS Wawel 66.29
Krawczyński Mikołaj 2000WKS Śląsk 69.28
M20
Pryjma Fryderyk 1998UNTS 72.54
Biederman Marcin 1998WKS Wawel 73.52
Sosenko Szymon 1998WKS Śląsk 86.39
M21
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś 95.09
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald 98.07
Wensław Mateusz 1987UKS Azymut 45 99.00
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Becmer DamianGołembska KatarzynaGiełzak SabinaGalicz KarolJanowska KatarzynaKaszyński JaromirKlefas OskarMorawska Anna DelfinaMarchlik MałgorzataOlasik RomanSkorupa AnetaSkorupa AnetaSkajewski BartoszSzczygielski PrzemysławŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies