Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Długodystansowym BnO termin: 08.04.2017
K-16
Mazurek Agnieszka 2001WKS Śląsk Wrocław 68.38
Żurek Marta 2002UKS Siódemka Rumia 68.39
Dzierwa Hanna 2001KS Kościelec Chrzanów 68.43
K-18
Cych Agnieszka 1999WKS Śląsk Wrocław 78.43
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 81.58
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 91.02
K-20
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 96.54
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 100.57
Gorczyca Maria 1997WKS Grunwald Poznań 101.25
K-21
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 109.03
Matyba Anna 1996WKS Grunwald Poznań 116.53
Piastrouskaya Viyaleta 1991UNTS Warszawa 120.36
M-16
Kurzyp Stanisław 2002WKS Śląsk Wrocław 84.58
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 89.32
Porzycz Grzegorz 2002UKS Azymut 45 Gdynia 89.40
M-18
Krawczyński Mikołaj 2000WKS Śląsk Wrocław 99.33
Ogdowski Bartłomiej 2000UKS Siódemka Rumia 102.23
Kijak Jakub 2000WKS Wawel Kraków 103.52
M-20
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 116.32
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 122.40
Sosenko Szymon 1998WKS Śląsk Wrocław 134.34
M-21
Dutkowski Mikołaj 1992UKS Arkady Raszków 133.49
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 135.08
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 138.14
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bator GrażynaaCzoch MariuszDytman BożenaDrab NataliaGumowski SzymonKarnia-Biskupska AnnaLandowska AnetaSotniczuk CezaryZawada ZuzannaZdzieszyńska MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies