Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Średniodystansowym BnO termin: 2.10.2016
K-16
Susek Julia 2001KS OK!Sport Warszawa 25,06
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 25,16
Rosochacka Karolina 2000UKS OSiR Góra Kalwaria 25,35
K-18
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 22,56
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 23,40
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 23,53
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 21,55
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 24,23
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 24,54
K-21
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 31,56
Depta Monika 1970MKS Paulinum Jelenia Góra 32,27
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 32,29
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 25,27
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 26,11
Krawczyński Mikołaj 2000WKS Śląsk Wrocław 26,40
M-18
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 24,26
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 25,55
Cupryś Gracjan 1999HKS Azymut Mochy 26,24
M-20
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 24,04
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 25,43
Nowak Maciej 1996MKS Paulinum Jelenia Góra 26,48
M-21
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 34,54
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 36,27
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś Łódź 36,49
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Bidas TadeuszCzerwieniec MarlenaChołody PawełGawron DawidHepner DavidKropinska ZuzannaMiszkurka PawełNitsch TomaszOdziomek JuliaPuternicka JoannaRejniak MaciejSiliniewicz MagdalenaWypychowska MartaWysopal JustynaZielińska MarlenaŚwitaj MartaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies