Polski Związek Orientacj Sportowej
VII MP w Sztafetowym BnO termin: 6.10.1984
juniorki
Łuka Agnieszka 66Start Siedlce 141:17
Kopczewska Małgorzata 66
Brakoniecka Agnieszka 67
Witkowska Elżbieta 66Przyszłość Warszawa 150:21
Tynelska Beata 66
Górnicka Anna 68
Grzelak Urszula Start Lublin 164:13
Rycaj Urszula
Rosa Hanna 87
juniorzy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 173:07
Zieliński Paweł 68
Kanikowski Karol 66
Tomaszewski Krzysztof 66Calisia Kalisz 185:20
Jeżyk Przemysław 67
Mikołajczak Piotr 67
Wanat Wojciech OKS Otwock 188:04
Korzeniowski Cezary
Olszanka Artur 66
młodzicy
Goławski Piotr Start Siedlce 71:01
Młynarczyk Dariusz
Olszewski Dariusz
Roszczenko Paweł Start Lublin 77:07
Kamiński Andrzej
Góral Michał 71
Kubiak Tadeusz 69Zamonit Katowice 79:45
Skorupa Mariusz 70
Bizacki Grzegorz 71
młodziczki
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 98:47
Pasionek Anna 70
Trzaskowska Violetta 70
Makar Magdalena 70Prądniczanka Kraków 98:57
Duniec Małgorzata
Matysik Renata
Stanik Zofia 69Start Tomaszów 99:19
Pichola Dorota 69
Dębowska Agata
seniorki
Pawlik Agata 65Calisia Kalisz 218:40
Wojciechowska Renata
Kaczkowska Renata 65
Majchrzyk Bożena Start Gdańsk 236:16
Czerwińska Dorota 64
Czerwińska Agata 60
Drągowska Marzena 62OKS Otwock 246:00
Makulska Alicja 58
Werner Hanna 52
seniorzy
Wołowczyk Marek 63Warszawianka 182:35
Wołek Andrzej 64
Mossakowski Przemysław 60
Krawczyk Stanisław 58Warszawianka 198:25
Drągowski Robert 59
Trzpil Lech 49
Dutkowski Adam 63Start Leszno 198:41
Misiak Ryszard 62
Hornik Zbigniew 56
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies