Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 18.09.2016
K-16
Topór Magdalena WKS Wawel Kraków 118,18
Garbacik Maja
Biederman Adrianna
Chabiera Lena UNTS Warszawa 125,08
Mianowska Julia
Głowacz Julia
Kowal Natalia KS Kościelec Chrzanów 133,27
Urbańczyk Aleksandra
Dzierwa Hanna
K-18
Mądra Paulina WKS Śląsk Wrocław 125,45
Kostrzewska Justyna
Cych Agnieszka
Seidel Julia HKS Azymut Mochy 140,32
Galla Zofia
Murawska Marta
Listek Marta WKS Wawel Kraków 147,40
Bugaj Katarzyna
Wziętek Barbara
K-21
Gorczyca Maria WKS Grunwald Poznań 127,54
Matyba Anna
Hornik Aleksandra
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 127,58
Morawska Zuzanna
Morawska Maja
Królik Kinga UKS Azymut Pabianice 128,17
Pabich Maria
Lajn Daria
M-16
Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 117,29
Kuźba Jakub
Żurek Grzegorz
Zając Dawid UKS Azymut Pabianice 120,33
Płóciennik Konrad
Kalisiak Dawid
Bartos Grzegorz UKS Orientuś Łódź 123,44
Deredos Bruno
Rzeńca Piotr
M-18
Topór Michał WKS Wawel Kraków 116,20
Kuca Kacper
Biederman Marcin
Rutka Jan UNTS Warszawa 116,27
Mossakowski Wojciech
Pryjma Fryderyk
Okarma Jacek WKS Śląsk Wrocław 124,25
Sosenko Szymon
Krawczyński Mikołaj
M-21
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław 114,16
Bernaiciak Aleksander
Kowalski Wojciech
Paszyński Piotr UKS Orientuś Łódź 120,29
Podziński Rafał
Rzeńca Krzysztof
Morawski Jacek UNTS Warszawa 122,41
Terpai Dmytro
Parfianowicz Piotr
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies