Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Klasycznym BnO termin: 17.09.2016
K-16
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 50,13
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 56,19
Bielecka Aleksandra 2000UKS Siódemka Rumia 57,40
K-18
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 57,43
Cych Agnieszka 1999WKS Śląsk Wrocław 60,05
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 61,37
K-20
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 60,33
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 64,08
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 66,21
K-21
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 81,36
Gwóźdź Ewa 1996UKS Orientuś Łódź 86,18
Lajn Daria 1989UKS Azymut Pabianice 91,07
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 59,34
Żurek Grzegorz 2000UKS Siódemka Rumia 62,36
Stanek Jerzy 2001WKS Wawel Kraków 62,37
M-18
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 57,30
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 60,22
Sosenko Szymon 1998WKS Śląsk Wrocław 61,19
M-20
Skorupa Marek 1996WKS Wawel Kraków 80,57
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 85,46
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 86,03
M-21
Kowalski Wojciech 1992WKS Śląsk Wrocław 90,45
Pawlak Bartosz 1990WKS Grunwald Poznań 94,52
Olejnik Michał 1992WKS Grunwald Poznań 95,16
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies