Polski Związek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 4.06.2016
K-16
Głowacz Julia 2000ind. Mazowsze 12:43
Ciesiółka Katarzyna 2000WKS Śląsk Wrocław 13:09
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 13:24
K-18
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 13:52
Seidel Julia 1999HKS Azymut Mochy 14:00
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 14:57
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 14:07
Wańczyk Zuzanna 1997PUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz. 14:46
Gorczyca Maria 1997WKS Grunwald Poznań 15:00
K-21
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 16:02
Wicha Iwona 1987KS OK!Sport Warszawa 16:04
Wiśniewska Hanna 1990WKS Śląsk Wrocław 16:05
M-16
Rzeńca Piotr 2001UKS Orientuś Łódź 14:56
Pierzchała Michał 2001UNTS Warszawa 15:18
Stanek Jerzy 2001WKS Wawel Kraków 15:24
M-18
Pryjma Fryderyk 1998UNTS Warszawa 15:51
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 16:18
Sosenko Szymon 1998WKS Śląsk Wrocław 16:59
M-20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 15:41
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 16:18
Wołowczyk Michał 1997UNTS Warszawa 17:41
M-21
Pawlak Bartosz 1990WKS Grunwald Poznań 16:38
Podziński Rafał 1991UKS Orientuś Łódź 16:43
Wensław Mateusz 1987UKS Azymut 45 Gdynia 17:03
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies