Polski Związek Orientacj Sportowej
VII MP Indywidualne w BnO termin: 9.09.1984
K-15
Kopczewska Alicja 69Start Siedlce 46:10
Cichowicz Monika 68Calisia Kalisz 51:26
Mrożek Agnieszka 68Wawel Kraków 51:50
K-17
Brakoniecka Agnieszka 67Start Siedlce 59:23
Kopczewska Małgorzata 66Start Siedlce 65:30
Dziadzio Joanna Stal-WZTSP Warszawa 70:30
K-19
Walenciak Alicja 63Wawel Kraków 67:28
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 74:25
Łuczak Danuta 61Stal-WZTSP Warszawa 80:28
M-15
Szczurek Mirosław 69Wawel Kraków 42:01
Zieliński Paweł 68Start Poznań 47:21
Łotecki Maciej 68Start Poznań 50:20
M-17
Klasa Tomasz 66Start Poznań 56:50
Brakoniecki Piotr 66Start Siedlce 61:06
Mikołajczak Piotr 67Calisia Kalisz 62:01
M-19
Kwiatkowski Robert 65Start Tomaszów 82:30
Czajkowski Piotr 64Zamonit Katowice 84:04
Jezierski Sławomir Start Lublin 85:26
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies