Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Klasycznym NBnO termin: 08.02.2015
K-16
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 62:28
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 73:25
Janik Urszula 2000WKS Wawel Kraków 73:26
K-18
Piwko Gabriela 2000MKS Paulinum Jelenia Góra 74:52
Bugaj Katarzyna 1998WKS Wawel Kraków 84:11
K-21
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 61:00
Etterle-Biederman Lilianna 1973WKS Wawel Kraków 68:22
Pacek Karolina 1988Team 360 78:53
M-16
Szymański Ksawery 1999MKS Paulinum Jelenia Góra 55:11
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 57:13
Huba Karol 2000UKS Azymut Dębów 57:20
M-18
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 62:37
Szymański Kornel 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 63:46
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 64:41
M-20
Garbacik Michał 1995WKS Wawel Kraków 93:42
Skorupa Marek 1996WKS Wawel Kraków 93:51
Nowak Maciej 1996MKS Paulinum Jelenia Góra 142:49
M-21
Paszyński Piotr 1981WKS Wawel Kraków 103:21
Łabuziński Sławomir 1964WKS Wawel Kraków 104:07
Moszkowicz Paweł 1967WKS Wawel Kraków 104:48
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies