Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Klasycznym NBnO termin: 08.02.2015
K-16
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 62:28
Garbacik Maja 2000WKS Wawel Kraków 73:25
Janik Urszula 2000WKS Wawel Kraków 73:26
K-18
Piwko Gabriela 2000MKS Paulinum Jelenia Góra 74:52
Bugaj Katarzyna 1998WKS Wawel Kraków 84:11
K-21
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 61:00
Etterle-Biederman Lilianna 1973WKS Wawel Kraków 68:22
Pacek Karolina 1988Team 360 78:53
M-16
Szymański Ksawery 1999MKS Paulinum Jelenia Góra 55:11
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 57:13
Huba Karol 2000UKS Azymut Dębów 57:20
M-18
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 62:37
Szymański Kornel 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 63:46
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 64:41
M-20
Garbacik Michał 1995WKS Wawel Kraków 93:42
Skorupa Marek 1996WKS Wawel Kraków 93:51
Nowak Maciej 1996MKS Paulinum Jelenia Góra 142:49
M-21
Paszyński Piotr 1981WKS Wawel Kraków 103:21
Łabuziński Sławomir 1964WKS Wawel Kraków 104:07
Moszkowicz Paweł 1967WKS Wawel Kraków 104:48
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Czaja BartoszCłapka PawełFilipiak RadosławGłuszkiewicz MałgorzataJózefowicz ArkadiuszMokros ZuznannaMielko ZuzannaPaluszek NataliaRozmus DominikTerlecka JoannaWójnowicz PiotrZając DawidŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies