Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sprinterskim NBnO termin: 07.02.2015
K-16
Janik Urszula 2000WKS Wawel Kraków 20:21
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 22:02
Listek Marta 1999WKS Wawel Kraków 27:25
K-21
Etterle-Biederman Lilianna 1973WKS Wawel Kraków 24:59
Pacek Karolina 1988Team 360 25:12
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 25:58
M-16
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 19:44
Tomczyk Jakub 1999UKS Kometa Gliwice 20:43
Pieniak Krystian 1999UKS Kometa Gliwice 28:09
M-18
Szymański Kornel 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 20:45
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 24:35
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 25:33
M-20
Lucerski Maciej 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 22:22
Nowak Maciej 1996MKS Paulinum Jelenia Góra 27:56
Garbacik Michał 1996WKS Wawel Kraków 35:07
M-21
Bartczak Jarosław 1968UMKS Orkan Ostróda 28:37
Paszyński Piotr 1981UKS Orientuś Łódź 29:58
Moszkowicz Paweł 1967WKS Wawel Kraków 30:24
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Błachut OlgierdBarański DanielDominiak ZdzisławGrabowski MaciejGrzesik MonikaJaworska NataliaJarońska WiktoriaKubica DamianKowalczyk KacperKrawniak JuliaNiedźwiecki PatrykPierzchała PatrycjaRatajczyk TomaszWojciechowska KatarzynaWójcik RafałWeisman WiktoriaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies