Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sprinterskim NBnO termin: 07.02.2015
K-16
Janik Urszula 2000WKS Wawel Kraków 20:21
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 22:02
Listek Marta 1999WKS Wawel Kraków 27:25
K-21
Etterle-Biederman Lilianna 1973WKS Wawel Kraków 24:59
Pacek Karolina 1988Team 360 25:12
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 25:58
M-16
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 19:44
Tomczyk Jakub 1999UKS Kometa Gliwice 20:43
Pieniak Krystian 1999UKS Kometa Gliwice 28:09
M-18
Szymański Kornel 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 20:45
Baran Jan 1997WKS Wawel Kraków 24:35
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 25:33
M-20
Lucerski Maciej 1997MKS Paulinum Jelenia Góra 22:22
Nowak Maciej 1996MKS Paulinum Jelenia Góra 27:56
Garbacik Michał 1996WKS Wawel Kraków 35:07
M-21
Bartczak Jarosław 1968UMKS Orkan Ostróda 28:37
Paszyński Piotr 1981UKS Orientuś Łódź 29:58
Moszkowicz Paweł 1967WKS Wawel Kraków 30:24
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies