Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Sztafetowym BnO termin: 20.09.2015
K-16
Listek Marta WKS Wawel Kraków 43:49
Garbacik Maja 35:09
Biederman Adrianna 35:26
Ciesiółka Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 46:18
Cych Agnieszka 44:36
Mądra Magdalena 47.27
Deptuła Maria UKS Siódemka Rumia 48:28
Bielecka Aleksandra 41:49
Dawidwoska Natalia 54:01
K-18
Dominiak Dagmara PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 39:35
Szmulkowska Magdalena 48:34
Wańczyk Zuzanna 38:57
Fortuniak Weronika UKS Orientuś Łódź 47:47
Proga Agnieszka 44:33
Filipowska Aleksandra 48.52
Czepiel Sylwia UKS Azymut Dębów 57:07
Basiuk Anastazja 38:32
Sekreta Anna 50:38
K-21
Bączek-Motała Barbara WKS Wawel Kraków 38:46
Kaminicka Katerina 42:39
Cepova Daniela 36:17
Kaźmierczak Aneta UKS Orientuś Łódź 39:33
Stankiewicz Agata 42:20
Gwóźdź Ewa 39:43
Nowak Beata UKS Azymut 45 Gdynia 46:14
Morawska Anna 43:59
Morawska Maja 35:42
M-16
Stanek Jerzy WKS Wawel Kraków 36:45
Kijak Jakub 35:07
Kuca Kacper 34:07
Ogdowski Bartłomiej UKS Siódemka Rumia 37:11
Kuźba Jakub 38:56
Żurek Grzegorz 30:51
Królik Kinga UKS Azymut Pabianice 35:56
Płóciennik Konrad 38:21
Kalisiak Dawid 34:15
M-18
Borkowski Maciej KS Spójnia Warszawa 44:23
Urbaniak Jerzy 43:48
Pryjma Fryderyk 36:37
Baran Jan WKS Wawel Kraków 39:27
Topór Michał 52:49
Biederman Marcin 33:36
Wołowczyk Michał UNTS Warszawa 40:28
Mossakowski Wojciech 47:59
Rutka Jan 38:28
M-21
Dwojak Wojciech WKS Śląsk Wrocław 39:38
Bernaciak Aleksander 44:31
Kowalski Wojciech 37:26
Morawski Jacek UNTS Warszawa 41:08
Wołowczyk Krzysztof 42:02
Parfianowicz Piotr 39:52
Piotrowski Radowsław UKS Azymut Gdynia 40:45
Hewelt Maciej 47:39
Wensław Mateusz 42:06
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Ciszek KatarzynaChmielecka MałgorzataDepta MonikaDytrych MagdalenaDobromilska IzabelaJarząbski BartłomiejKuik JacekKowalczuk BorysLuter MichałOrlicka JuliaRoman SzymonSitnicki MariuszStachowicz EmiliaSotniczuk PiotrSzweda AleksandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a