Polski Związek Orientacj Sportowej
Średniodystansowe MP w BnO termin: 31.05.2015
K-16
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 27:46
Ciesiółka Katarzyna 2000WKS Śląsk Wrocław 29:53
Biederman Adrianna 2000WKS Wawel Kraków 30:43
K-18
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 36:41
Galla Zofia 1998HKS Azymut Mochy 39:06
Wziętek Barbara 1998WKS Wawel Kraków 41:10
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 31:09
Morawska Maja 1996UKS Azymut 45 Gdynia 31:36
Maciejewska Angelika 1996UKS Traper Złocieniec 33:43
K-21
Taylor Catherine 1989OK Linne 40:54
Faron Paulina 1991WKS Wawel Kraków 43:14
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 46:23
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 31:34
Krzysztyński Michał 2000WKS Wawel Kraków 36:03
Krawczyk Mikołaj 2000WKS Śląsk Wrocław 42:43
M-18
Pryjma Fryderyk 1998KS Spójnia Warszawa 35:05
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 36:42
Wołowczyk Michał 1997UNTS Warszawa 39:58
M-20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 31:57
Wołowczyk Krzysztof 1995UNTS Warszawa 34:18
Dzioba Mateusz 1995MKS Paulinum Jelenia Góra 36:11
M-21
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 39:20
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 43:05
Dwojak Wojciech 1981WKS Śląsk Wrocław 43:25
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Antoniak MateuszAcewicz AnitaBorowska KamilaCzerwieniec KrzysztofCzłonka SzymonDzioba MateuszGranek PatrykGradek BeataGlinka AlicjaKonopiński RobertLipka MateuszMisztal PaulinaSeidel JagodaSeidel NikodemWalczak KonradWajrauch OliwiaŻurkiewicz NikolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies