Polski Związek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 30.05.2015
K-16
Królik Kinga 1999UKS Azymut Pabianice 12:18
Biederman Adrianna 2000Wawel Kraków 12:57
Morawska Zuzanna 1999UKS Azymut 45 Gdynia 13:37
K-18
Kostrzewska Justyna 1998WKS Śląsk Wrocław 14:50
Gorczyca Maria 1997KS Hades 15:21
Basiuk Anastazja 1997UKS Azymut Dębów 15:49
K-20
Hornik Aleksandra 1996WKS Grunwald Poznań 13:29
Cych Weronika 1996WKS Śląsk Wrocław 14:07
Maciejewska Angelika 1996UKS Traper Złocieniec 14:29
K-21
Taylor Catherine 1989OK Linne 15:50
Wicha Iwona 1987OK!Sport Warszawa 17:01
Gwóźdź Ewa 1990UKS Orientuś Łódź 17:07
M-16
Kuca Kacper 1999WKS Wawel Kraków 13:51
Kalisiak Dawid 2000UKS Azymut Pabianice 15:20
Cupryś Gracjan 1999HKS Azymut Mochy 15:42
M-18
Pryjma Fryderyk 1998KS Spójnia Warszawa 16:13
Biederman Marcin 1998WKS Wawel Kraków 16:15
Okarma Jacek 1998WKS Śląsk Wrocław 16:43
M-20
Rzeńca Krzysztof 1996UKS Orientuś Łódź 15:02
Podsiadły Mateusz 1995WKS Śląsk Wrocław 15:21
Piotrowski Radosław 1996UKS Azymut 45 Gdynia 15:25
M-21
Parfianowicz Piotr 1994UNTS Warszawa 16:03
Kowalski Wojciech 1982WKS Śląsk Wrocław 16:40
Łobodziński Piotr 1985OK!Sport Warszawa 17:02
Pawlak Bartosz 1990WKS Grunwald Poznań 17:02
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a