Polski Związek Orientacj Sportowej
MP w Klasycznym BnO termin: 20.09.2014
K-16
Galla Zofia HKS Azymut Mochy 50;47
Cych Agnieszka MLKS Echo Twardogóra 51;31
Filipowska Aleksandra UKS Orientuś Łódź 53;06
K-18
Hornik Aleksandra WKS Grunwald 46;29
Morawska Maja UKS Azymut 45 Gdynia 48;32
Matyba Anna UKS Arkady Raszków 50;51
K-20
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 55;04
Polishchuk Mariya WKS Śląsk Wrocław 56;39
Żebrowska Barbara UNTS Warszawa 57;17
K-21
Depta Monika MKS Paulinum Jelenia Góra 77;19
Faron Paulina WKS Wawel Kraków 78;02
Wiśniewska Hanna WKS Śląsk Wrocław 78;49
M-16
Biederman Marcin WKS Wawel Kraków 38;24
Pryjma Fryderyk KS Spójnia Warszawa 45;47
Zauchmański Przemysław UKS Orientuś Łódź 46;15
M-18
Rzeńca Krzysztof UKS Orientuś Łódź 58;25
Szeliga Bartosz MKS Paulinum Jelenia Góra 61;59
Piotrowski Radosław UKS Azymut 45 Gdynia 63;31
M-20
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 64;33
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 71;43
Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 72;00
M-21
Kowalski Wojciech WKS Śląsk Wrocław 85;23
Wensław Mateusz UKS Azymut 45 Gdynia 88;24
Morawski Jacek UNTS Warszawa 90;36
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a