Polski Związek Orientacj Sportowej
VI MP w Sztafetowym BnO termin: 18.09.1983
juniorki
Łabuzińska Małgorzata 65Start Tomaszów 135:43
Muchlada Barbara 65
Szablewska Dorota
Sztandera Barbara 67Calisia Kalisz 136:21
Pawlik Agata 65
Kaczkowska Renata 65
Mielimąka Izabela 65Zamonit Katowice 166:31
Huptyś Danuta 65
Baduchowska Dorota 65
juniorzy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 162:13
Domański Jarosław 66
Konikowski Karol 66
Kostyra Dariusz 65Start Olsztyn 165:10
Pietrzak Paweł 65
Osłowski Bogdan 65
Brakoniecki Piotr 66Start Siedlce 165:12
Borkowski Adam 66
Jastrzębski Artur 65
młodzicy
Olas Jacek 69Start Tomaszów 118:11
Mordaka Dariusz 68
Malinowski Jacek 68
Rosiński Piotr Start Poznań 124:55
Mazur Tomasz 68
Zieliński Paweł 68
Kubiak Tadeusz 69Zamonit Katowice 125:41
Skorupa Mariusz 70
Krajczy Andrzej
młodziczki
Piwowarska Elżbieta 68Start Tomaszów 101:22
Pichola Dorota 69
Stanik Zofia 69
Florczak Ilona 68Przyszłość Warszawa 103:24
Smolińska Marzena 68
Górnicka Anna 68
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 124:20
Pasionek Anna 70
Trzepałka Agnieszka 70
seniorki
Kozłowska Beata 62Start Leszno 171:02
Motała Hanna 60Wawel Kraków
Walenciak Alicja 63Start Leszno
Pietrzak Biruta 59Start Olsztyn 171:11
Krajewska Elzbieta 62
Potapczyk Teresa 61
Czerwińska Dorota 64Start Gdańsk 174:03
Stawiana Danuta 60
Czerwińska Agata 60
seniorzy
Trzemielwski Roman 55Wawel Kraków 154:24
Dylczyk Andrzej 58
Parfianowicz Ludomir 55
Motyła Michał 61Wawel Kraków 165:09
Dyzio Włodzimierz 61
Olech Andrzej 59
Dutkowski Adam 63Start Leszno 167:58
Kozłowski Jacek 63
Hornik Zbigniew 56
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Bublik PiotrDemianiuk AnnaGąsiorowski MarcinGorajski AndrzejJankowiak AdamOkroj MagdaPietruszka MonikaSchwartz KorneliaWoźniak JózefWojtynek RoksanaZelek MartynaZieliński ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies