Polski Związek Orientacj Sportowej
VI MP w Sztafetowym BnO termin: 18.09.1983
juniorki
Łabuzińska Małgorzata 65Start Tomaszów 135:43
Muchlada Barbara 65
Szablewska Dorota
Sztandera Barbara 67Calisia Kalisz 136:21
Pawlik Agata 65
Kaczkowska Renata 65
Mielimąka Izabela 65Zamonit Katowice 166:31
Huptyś Danuta 65
Baduchowska Dorota 65
juniorzy
Klasa Tomasz 66Start Poznań 162:13
Domański Jarosław 66
Konikowski Karol 66
Kostyra Dariusz 65Start Olsztyn 165:10
Pietrzak Paweł 65
Osłowski Bogdan 65
Brakoniecki Piotr 66Start Siedlce 165:12
Borkowski Adam 66
Jastrzębski Artur 65
młodzicy
Olas Jacek 69Start Tomaszów 118:11
Mordaka Dariusz 68
Malinowski Jacek 68
Rosiński Piotr Start Poznań 124:55
Mazur Tomasz 68
Zieliński Paweł 68
Kubiak Tadeusz 69Zamonit Katowice 125:41
Skorupa Mariusz 70
Krajczy Andrzej
młodziczki
Piwowarska Elżbieta 68Start Tomaszów 101:22
Pichola Dorota 69
Stanik Zofia 69
Florczak Ilona 68Przyszłość Warszawa 103:24
Smolińska Marzena 68
Górnicka Anna 68
Rosłonek Beata 70OKS Otwock 124:20
Pasionek Anna 70
Trzepałka Agnieszka 70
seniorki
Kozłowska Beata 62Start Leszno 171:02
Motała Hanna 60Wawel Kraków
Walenciak Alicja 63Start Leszno
Pietrzak Biruta 59Start Olsztyn 171:11
Krajewska Elzbieta 62
Potapczyk Teresa 61
Czerwińska Dorota 64Start Gdańsk 174:03
Stawiana Danuta 60
Czerwińska Agata 60
seniorzy
Trzemielwski Roman 55Wawel Kraków 154:24
Dylczyk Andrzej 58
Parfianowicz Ludomir 55
Motyła Michał 61Wawel Kraków 165:09
Dyzio Włodzimierz 61
Olech Andrzej 59
Dutkowski Adam 63Start Leszno 167:58
Kozłowski Jacek 63
Hornik Zbigniew 56
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies