Polski Związek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 11.06.2010
K-16
Haniszewska Angelika UKS Tukan Iwiny 13;01
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 13;17
Galla Katarzyna HKS Azymut Mochy 14;50
K-18
Morawska Anna Flota Gdynia 13;28
Klimkowska Hanna LKO Leszno 13;41
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 14;03
K-20
Gajda Monika UNTS Warszawa 14;08
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 14;59
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 15;56
K-21
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 13;29
Depta Monika Flota Gdynia 13;37
Wicha Iwona UKS OSiR Góra Kalwaria 13;45
M-16
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 11;46
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 12;37
Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 12;43
M-18
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 12;59
Hetman Grzegorz Gwardia Warszawa 13;13
Wels Dominik LKO Leszno 13;22
M-20
Hewelt Maciej Flota Gdynia 13;09
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 13;14
Pawlak Bartosz Grunwald Poznań 13;30
M-21
Banach Robert Grunwald Poznań 14;22
Wensław Mateusz Flota Gdynia 14;22
Dwojak Wojciech Śląsk Wrocław 14;26
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies