Polski Związek Orientacj Sportowej
Sprinterskie MP w BnO termin: 11.06.2010
K-16
Haniszewska Angelika UKS Tukan Iwiny 13;01
Stankiewicz Agata UKS Orientuś Łódź 13;17
Galla Katarzyna HKS Azymut Mochy 14;50
K-18
Morawska Anna Flota Gdynia 13;28
Klimkowska Hanna LKO Leszno 13;41
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 14;03
K-20
Gajda Monika UNTS Warszawa 14;08
Kołosińska Jolanta UNTS Warszawa 14;59
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 15;56
K-21
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 13;29
Depta Monika Flota Gdynia 13;37
Wicha Iwona UKS OSiR Góra Kalwaria 13;45
M-16
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 11;46
Wołowczyk Krzysztof UNTS Warszawa 12;37
Dzioba Mateusz MKS Paulinum Jelenia Góra 12;43
M-18
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 12;59
Hetman Grzegorz Gwardia Warszawa 13;13
Wels Dominik LKO Leszno 13;22
M-20
Hewelt Maciej Flota Gdynia 13;09
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 13;14
Pawlak Bartosz Grunwald Poznań 13;30
M-21
Banach Robert Grunwald Poznań 14;22
Wensław Mateusz Flota Gdynia 14;22
Dwojak Wojciech Śląsk Wrocław 14;26
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bolanowska AnnaDługołęcka DariaDroń WiktorGapiński WłodzimierzGąsienica Samek ZofiaGruchot KrzysztofKupniewska PatrycjaKurpianowicz AnnaMisiek ZuzannaPopowska WioletaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies