Polski Związek Orientacj Sportowej
Średniodystansowe MP w BnO termin: 4.06.2011
K-18
Szeliga Małgorzata UKS Tukan Iwiny 34;46
Kulczycka Dominika Kościelec Chrzanów 40;16
Morawska Anna UKS Azymut 45 Gdynia 40;26
K-20
Faron Paulina Wawel Kraków 35;50
Ewiak Natalia UKS Orientuś Łódź 40;57
Morawska Urszula UKS Azymut 45 Gdynia 41;50
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna UNTS Warszawa 35;51
Pabich Maria UKS Azymut Pabianice 39;21
Gwóźdź Ewa UKS Orientuś Łódź 40;07
M-18
Parfianowicz Piotr UNTS Warszawa 33;57
Grabiec Mikołaj HKS Azymut Mochy 39;05
Majewski Igor Gwardia Warszawa 40;12
M-20
Dutkowski Mikołaj UKS Arkady Raszków 36;29
Podziński Rafał UKS Orientuś Łódź 36;34
Olejnik Michał UKS Azymut Pabianice 38;03
M-21
Włodarczyk Kamil UKS Azymut 45 Gdynia 35;54
Morawski Jacek UNTS Warszawa 36;51
Pawlak Bartosz Grunwald Poznań 38;09
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bator GrażynaaCzoch MariuszDytman BożenaDrab NataliaGumowski SzymonKarnia-Biskupska AnnaLandowska AnetaSotniczuk CezaryZawada ZuzannaZdzieszyńska MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies